צילום: פלאש 90

"ברק ראה שגבאי מנהל מגעים עם יעלון, אז הוא התעורר. זה קוריוז"

בליכוד מגיבים בביטול להצהרותיו של אהוד ברק על התאמתו לתפקיד ראש הממשלה ועל הדרישה הציבורית לחזרתו לחיים הפוליטיים. השר זאב אלקין: "הבנאדם עמד פעמיים בראש מפלגה, וגורש ממנה. אין לו ציבור ואין לו שום הישג כראש ממשלה"

בליכוד לא מתרגשים מהכרזותיו האחרונות של רה"מ ושר הביטחון לשעבר, אהוד ברק, מהן עולה כי הוא מחשב מסלול בדרך חזרה למערכת הפוליטית.

אהוד ברק רואה שאבי גבאי מנהל מגעים עם יעלון, אז הוא התעורר", העריך הבוקר השר לענייני ירושלים, זאב אלקין, בראיון לרדיו 'קול ברמה'. הוא הוסיף: "זה קוריוז. הבנאדם עמד פעמיים בראש מפלגה, וגורש ממנה. אין לו ציבור ואין לו שום הישג כראש ממשלה".

כזכור, בריאיון לחדשות 2 טען ברק: "אני היום יותר בשל וכשיר להוביל את מדינת ישראל מכל אחד מהמועמדים מסביב"

ברק הוסיף כי הוא מאמין כי הוא ינהיג טוב יותר גם מראש הממשלה נתניהו, "שהוא מנוסה – אבל חסר יכולת לקבל החלטות".

לטענתו רבים קוראים לו לשוב לפוליטיקה. "זה לא סוד שבאים אליי הרבה אנשים ואומרים לי: 'בוא, תתארגן, תקים משהו'", סיפר.

"אני גם מחזיק בסקר, שאני לא יודע מי יזם אותו, אבל בשאלה 'אם הייתה בחירה ישירה, ונתניהו וברק היו מתמודדים, במי היית בוחר?' – ובציבור החילוני אני גובר על נתניהו".

//www.jdn.co.il/breakingnews/869270

"בכלל הציבור הוא גובר, אבל אף אחד מאיתנו לא מגיע ל-40%. 35% מהציבור לא יודע למי להצביע, כשביבי ראש ממשלה ואני אזרח פשוט".

לדברי ברק, "אני לא צריך חיזוקים – אני מספיק לא צנוע בשביל להבחין שמבחינת רקורד, ניסיון, מוכרות בינלאומית, היכרות עם בעיות הביטחון, מדינאות כלכלה וכו' אני היום יותר בשל וכשיר להוביל את מדינת ישראל מכל אחד מהמועמדים מסביב, כולל נתניהו".

4 תגובות

זה נכון שביבי מהסס לקבל החלטות, וזה חיסרון עצום, אבל ביחס לשאר המועמדים זה יתרון ענק, כי עדיף לא לקבל החלטות, מאשר לקבל החלטות הרות-אסון שימיטו שואה על עם ישראל, כפי שכל מועמדי השמאל יודעים לעשות כל כך טוב

שחצנות דוחה עד כדי טמטום.

אוי ווי, נעבעך.

בדיחת השנה: אני היום יותר בשל וכשיר להוביל את מדינת ישראל מכל אחד מהמועמדים מסביב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *