צילום: פלאש 90

נבחר בזכות החרדים אך מתרברב: "לא שיווקנו יח"ד אחת לחרדים"

כפיות טובה: ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, שנבחר לפני 4 שנים תודות לתמיכת המצביעים החרדים, התרברב בראיון רדיופוני על כך שבתקופתו לא שווקה אף יחידת דיור לציבור החרדי. ""מ - 2013 השיווקים הם שיווקים פותחים"

סערה: ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, עלה לשידור ב'רדיו דרום' והתייחס למכרזים של מחיר למשתכן בעירו – ואז השתלח בציבור החרדי: "משנכנסתי לתפקידי אנחנו משווקים 4,500 יח"ד ואפילו יחידת דיור אחת לא שווקה לחרדים", אמר דנינו ללא בושה.

ביזנעס שימושי

לשאלת המראיין, האם זה אומר שאין הגירה של חרדים לעיר אופקים, ענה דנינו, "מ – 2013 השיווקים הם שיווקים פותחים ואף לא דירה אחת לא שווקה לחרדים". סוף ציטוט של ראש עיר שבתחומי עירו מתגוררים לא מעט חרדים.

בעיר אופקים ישנה קהילה גדולה של הציבור החרדי, בעיקר מהמגזר הליטאי, אבל ככל הנראה עינו של ראש העיר צרה בהתפתחותה של הקהילה והוא מנסה להצר את צעדיה, ואף מתגאה בשידור רדיו שכל הדירות ששוקו יועדו רק לציבור החילוני, והציבור החרדי לא קיבל את חלקו המגיע לו, לכל לפחות לפי היחסיות שלו בעיר.

חשוב לזכור כי מדובר בשנת בחירות שבה ראשי הערים מנסים להיבחר שוב לתפקיד, וכואב מאד לראות כיצד דנינו עושה זאת על גבו של הציבור החרדי. האם הוא עושה זאת כי הוא מרגיש שתמיכת הציבור החרדי בכל מקרה מונחת בכיסו, לא ברור. נקווה אכן שהציבור החרדי ידע לתת את התשובה בקלפי לראש עיר שמשתלח במגזר החרדי ולא דואג לצרכיו.

מקור: http://bizzness.net/

5 תגובות

זה עוד פעם מראה עד כמה הציבור החרדי אוהב ודורש שידרכו עליו … מצער מאוד שאין לנו מנהיגים שידעו להוביל אותנו למקום עם זכויות שוות

בלי לחץ ! הבן אדם הזה לא עשה כלום ולא יעשה כלום. לא שווק דירה אחת לחרדים ולא לחילונים בתקופתו חוץ מדיבורים לא עשו כלום, רגע כן עשו, חתמו על הסכם גג עם הרבה פרוז'קטורים אבל בפועל כלום אחד גדול ולאף אחד, תסתכלו על הערים השכנות נתיבות ושדרות אלפי יחידות דיור בונים ולא מפסיקים לבנות כבישים פיתוח ומה לא ובאופקים הכל תקוע, אפי' כביש הגישה לרכבת שהיה אמור לפתח את העיר, נראה כמו שביל אופניים, חאת העבודה שלו הוא מצוין וזה לקשקש בשכל. אין ממה להבהל מדובר בשוטה.

מה עם הקטע האפלייתי שבדבריו, זה יותר פלילי מיריקה לפרצוף בוחריו.
על זה צריך להגיש תלונה.

מבלבל את המח
אולי הוא לא שיווק שיווק יעודי לציבור החרדי אך נמכרו באופקים מאות אם לא אלפי יח"ד לציבור החרדי בהמוניו…
חבל שהוא חושב שע"י שיפגין שנאה לחרדים הוא הצליח בדרכו.

שלא יבלבל לאף אחד את השכל אנחנו גרים בשכונה חדשה באופקים שרובה המכריע חרדים והוא במוצ"ש האחרון הגיע לבית אחד התושבים לשמוע תלונות ולנסות להתחנחן.
הוא צריך את החרדים כי בלעדיהם שיחפש לו מקום אחר

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *