שר הביטחון, אביגדור ליברמן, מקוה שהממשלה תשלים את ימיה, לועג להצהרותיו של אהוד ברק ו"ממליץ לאבי גבאי לחזור לעסקים". האחרון לא נותר חייב וענה: "אצלי לא עושים עסקים ופוליטיקה ביחד ואצלי המפלגה היא לא פלטפורמה לעסקים. זה נקרא שחיתות"

"מקווה שהבחירות יהיו בזמן, בנובמבר 2019. יש פה ממשלת ימין שמתפקדת ומובילה הרבה מהלכים גם בתחום הביטחון, גם בכלכלה ובעלייה ובקליטה": כך אמר הבוקר שר הביטחון, אביגדור ליברמן, בראיון לרשת ב של 'כאן'.

בהמשך התייחס ליברמן להצהרותיו האחרונות של אהוד ברק ופרשן בעוקצנות: "הוא אומר את מה שאמר לאבי גבאי, לא לנתניהו. התחושה שלו היא ששכחו אותו בבית. הוא הראשון שקפץ על העגלה של גבאי ורואה שהוא לא מסתכל לכיוונו. ברק באמצעות הצניעות שלו החליט להזכיר לגבאי שלא כדאי לו לשכוח ממנו, ככה אני מפרש את זה".

על גבאי עצמו אמר ליברמן: "אני האחרון שאמליץ לגבאי, דעתי לא אובייקטיבית. הוא צריך להבין שכדאי לו לחשוב על ג'וב חדש, אולי לחזור לעסקים או לחיים הפרטיים".

הוא אף הגיב לדיווחים על חיבור אפשרי בין גבאי ליעלון והצהיר: "זה לא ענייני, אני מאחל להם הרבה שנים באופוזיציה".

גבאי עצמו לא נותר חייב ופרסם בעקבות הראיון את התגובה הבאה: "שמעתי שליברמן צופה שבנובמבר 2019 אחזור לעסקים, אצלי לא עושים עסקים ופוליטיקה ביחד ואצלי המפלגה היא לא פלטפורמה לעסקים. זה נקרא שחיתות".

"ברק ראה שגבאי מנהל מגעים עם יעלון, אז הוא התעורר. זה קוריוז"