המחנך הרב דוד רוזנברג המוכר לכולנו מההרצאות שלו המרתקות, מצוי בשדה החינוך זה כבר חצי יובל שנים - כמחנך, מפקח, ומנהל חינוכי. הוא גם מוכר לציבור הרחב בזכות ההופעות שלו הדרמטיות בפני ילדים ובני נוער ברחבי הארץ ובחו"ל.

המחנך הרב דוד רוזנברג המוכר לכולנו מההרצאות שלו המרתקות, מצוי בשדה החינוך זה כבר חצי יובל שנים – כמחנך, מפקח, ומנהל חינוכי. הוא גם מוכר לציבור הרחב בזכות ההופעות שלו הדרמטיות בפני ילדים ובני נוער ברחבי הארץ ובחו"ל.

לפני כעשור ייסד את מכון 'עולמות', במסגרתו מנחה ברוב כשרון קבוצות רבות של סדנא מיוחדת לילדים בשם 'עולמו של ילד', שם הוא מעניק להם, בהצלחה מרובה, כלים  לחיים  – לדוגמא בטחון עצמי, התמודדות בעת לחץ, התגברות על כעס, בושה ופחד, הסתכלות חיובית על החיים, ועל כולם עצות מעשיות להצלחה בחברה ותקשורת נכונה.

כעת אנו מבשרים לראשונה על כך שהרב רוזנברג סיים לערוך ספר מופלא בשם 'דודאי בני'. מלא וגדוש ברעיונות חינוכיים מקוריים, מבוססים על דברי רבותינו מאורי העולם, ומתובלים בהרבה הגיון ונסיון עשיר. הספר מורכב ברובו ממאמרים שפורסמו בעבר בכתבי עת, במיילים וכאן באתר JDN

במשך השנים קיבל הרב דוד רוזנברג תגובות נלהבות ממחנכים רבים, והמוני הורים שקבלו מהמאמרים חיזוק גדול ואורחות ישרים במבוך החיים בכלל, ובתחום החינוך בפרט.

את הספר ניתן כעת להכניס לדפוס ולזכות בו את הרבים:

תוכלו לפנות ישירות למחבר הרב דוד רוזנברג בטלפון: 052-7624095 או לכתובת מייל: olamot2@gmail.com

אנחנו יכולים לזכות להיות שותפים מלאים בזכויות הכרוכות בהכנסת אור ושמחה לתוך בתים רבים בישראל, ובהכוונת אלומות אור יקרות של חינוך יהודי – להשפיע על דורות ישרים.