Yonatan Sindel/Flash90

ח"כ מרגי מסביר: מדוע ש"ס מתרסקת בסקרים האחרונים?

תופעה מדאיגה נרשמת בסקרים האחרונים כאשר מפלגת ש"ס אינה עוברת את אחוז החסימה. לדברי מרגי, "אין ספק שמדובר בנורה אדומה מהבהבת. אנחנו צריכים להתחיל לשנות את הדיסקט". לדבריו, הנוטשים את ש"ס עוברים לכל המפלגות מלבד יש עתיד

אם להאמין לסקרים האחרונים, אילו הבחירות היו מתקיימות בתקופה זו, מפלגת ש"ס הייתה נמחקת מהמפה הפוליטית, ולא הייתה עוברת את אחוז החסימה. ח"כ יעקב מרגי, יו"ר וועדת החינוך של הכנסת, אינו מתכחש לסקרים ומסביר מדוע לדעתו התופעה המדאיגה הזאת מתמשכת בסקרים.

"אין ספק שמדובר בנורה אדומה מהבהבת עבורנו. אנחנו צריכים להתחיל לשנות את הדיסקט ולדבר לעם. הציבור הרחב רוצה לשמוע אותנו בנושאים רחבים. אנחנו לא צריכים לשנות את האג'נדה שלנו, אבל כן להתחיל להעביר את מה שאנחנו עושים עבור האנשים. לצערי, אנחנו בש"ס מדברים כיום רק לציבור החרדי, ולא מספיק לציבור החילוני. אנחנו עובדים למען כולם, אבל לא מתקשרים את זה נכון. חייבים להחליף דיסקט ולהבין שצריך לעשות את הדברים אחרת".

בראיון לגלובס הוסיף, "מתוך סקר של 500 איש, הסוקרים תמיד מפספסים אותנו, כי אנחנו נמצאים גם בציבור הכללי וגם בציבור החרדי. הציבור שלנו מעורב ויכול להיטמע בכל המפלגות אם לא נשמור עליו. חלקים מן הציבור שלנו הולכים לבית היהודי, אחרים ליהדות התורה, ליכוד, כולנו, וחלק יכולים להגיע אפילו עד לתמיכה במפלגת העבודה. רק לא ליש עתיד".

מרגי נשאל בראיון: איך אתה מבין את המהלכים האחרונים של דרעי וליצמן בנושא השבת. אתם במו ידיכם מגדילים את מספר המנדטים של לפיד. "לפעמים אנחנו צריכים להיות חכמים ולא רק צדקנים. הנושא של השבת למשל, הרי אנחנו לא באופוזיציה, אנחנו בממשלה, השרים יכולים להיכנס לתוך החדר ולסגור את זה בלי לעשות מהומות.

"לצערי, ש"ס נגררת פה אחרי יהדות התורה. פעם היה לנו ציבור מסורתי חילוני שאהב את הגישה שלנו והפתיחות שלנו לכלל החברה הישראלית. היום אנשים רואים שהסתגרנו בתוכנו, ולכן אנחנו גם יורדים בסקרים. כך גם בנושא השבת. אני חושב שאנחנו לא צריכים לסגת בשום דבר מן ההלכה, אבל צריך לדעת איך לנהל מאבקים ואיזה מסר להעביר לציבור. בנושא המרכולים ועבודות התשתית בשבת – ש"ס פשוט נגררת אחרי אחרים".

תופעה מדאיגה בסקרים: ש"ס אינה עוברת את אחוז החסימה

7 תגובות

הכל בסדר ורגוע.ש"ס תקבל בבחירות הקרובות 7-10 מנדטים.תמיד ש"ס קיבלה כפול מהסקרים.לליטאים-עדיף לכם לחסות אצל הספרדים.

ח"כ מרגי!
מה אתה משקשק??? מכמה סקרים, סקרים אף פעם לא יכול לשקף את הציבור החרדי!
העיקר שעושים את העיקר ולא נסחפים אחרי הדעות הרפורמיות!!!!!!!!!!!
מר"ן זצ"ל היה יכול ברוב חכמתו ללכת בין הטיפות ולפנות אל קהל יעד חילוני וגם לא היה מצב כמו היום שהרפורמים כל כך הרימו ראש!!!!!!!!!!

פייק ניוז

חכה חכה רבי יעקב מרגי
התגובה מיו"ר התנועה שלך
לא יאחר להגיע
גם ככה הוא לא חושב שאתה
מנאמניו הגדולים כמו שפורסם
אז מה אתה צריך להוכיח את זה גם בפועל לעיני כל????
או שאתה כבר הבנת שגם ככה
לא מתכננים להשאיר לך מקום
בש"ס לכנסת הבאה???

איזה כתבה לא אובייקטיבית
"תופעה מדאיגה"
פייק ניוז מושלם!

מרגי
אל תפחד לומר את האמת. שס תקבל לפחות שמונה מנדטים. והסיבה ששס יורדת בסקרים זה הסיבה שזה קורא כל פעם. והגיע הזמן לזרוק את כל בסקרים לפח.

זה בשם רבותיך? מה דעתם בענין? זה יותר חשוב

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן