צילום: דוברות איחוד הצלה

צוּ גֶעזוּנְט: הצלת חיים גם בסמוך לציון רבי לוי יצחק מברדיטשוב

מתרחבת פעילות הצלת החיים של איחוד הצלה בקהילות יהודיות ובקברי צדיקים ברחבי העולם. ארון ציוד עזרה ראשונה הוצב ונחנך במקווה המפואר של מוסדות "תפארת בארדיטשוב וסביבותיה" בסמוך לציון רבי לוי יצחק מברדיטשוב

מתרחבת פעילות הצלת החיים של איחוד הצלה בקהילות יהודיות ובקברי צדיקים ברחבי העולם. ארון ציוד עזרה ראשונה הוצב ונחנך במקווה המפואר של מוסדות "תפארת בארדיטשוב וסביבותיה" שבנשיאות הגרי"י ווירצבערגער שליט"א רב העיר בסמוך לציון רבי לוי יצחק מברדיטשוב בעיר ברדיטשוב באוקראינה.

ארון ציוד עזרה ראשונה של איחוד הצלה הותקן בכניסה למקווה החדש והמפואר שנפתח לאחרונה בסמוך ונראה לציון רבי לוי יצחק מברדיטשוב לרווחת אלפי העולים במשך השנה וביום ההילולא להתפלל בציון הקדוש. בכל מקרה חירום רפואי באוקראינה מומלץ לחייג מיידית 063-800-1221 מספר מקומי באוקראינה, ומוקד איחוד הצלה יזניק את כונני ההצלה הקרובים ביותר למיקום האירוע.

בטקס צנוע ורב רושם שנערך במעמד חברי משלחת איחוד הצלה בראשות הסמנכ"ל הרב לייזר היימן, העלה הרב יהושע וירצברגר מתפארת בארדיטשוב על נס את הפעילות המבורכת של איחוד הצלה, להצלת חיים ולאבטחת אירועי ההילולא.

לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה שהשתתף בטקס השקת ארון הציוד מסר: "בהמשך לפעילות הבינלאומית של איחוד הצלה להצלת חיי אדם ברחבי העולם ובסמוך לציון רבי נחמן מברסלב בעיר אומן שבאוקראינה נעתרנו לסייע להצלת חיים גם בסמוך לציון רבי לוי יצחק מברדיטשוב זי"ע במטרה שיהיה ציוד רפואי זמין לכל מקרה חירום".

נתי אוסטרי מנהל משלחת איחוד הצלה לאוקראינה מסר: "מוקד איחוד הצלה ערוך בכל ימות השנה למתן מענה מהיר ומקצועי במקרי חירום גם באוקראינה תוך שיתוף פעולה של מתנדבי איחוד הצלה באוקראינה עם מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה רופאים פרמדיקים וחובשים שמגיעים לביקור או תפילה בקברי הצדיקים באוקראינה ויכולים לתרום מניסיונם המקצועי להגיש סיוע".

2 תגובות

בתמונה נראה המנכ"ל הצעיר והנמרץ של "תפארת ברדיטשוב וסביבותיה", הרב יהושע וירצברגר, שיזם וחנך לאחרונה את המקווה המפואר בעיר, וזכיתי יחד עם מאות עולים להיטהר שם במקום קדוש זה. שכויעח ר' שוע

המנכ"ל החדש זה הרב בצלאל וירצברגר אמן החינוך לגיל הרך בעיר אלעד
שהוא טרח ועבד קשה עבור כל ה'יש' שהתחדש בברדיטשוב לאחרונה, אחיו הקטן שיע הוא הסמנכ"ל עם הכוחות הרעננים, שה' יתן לשניכם כוחות להגדיל תורה ולהאדירה.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו