לא רק בעבודת ה', גם בפרנסה, יש לכל אדם ייעוד בעולם, אומר הרב ברוך פייגר, שיסביר בכנס מיוחד שיערוך כיצד ניתן להגדיל הכנסות, דווקא על ידי מימוש הייעוד. אז אם גם אתם רוצים להרוויח יותר כסף, אל תפספסו את הכנס מחר בירושלים

מי לא רוצה להרוויח יותר? מחר (רביעי) יתקיים בירושלים כנס ענק עם המומחה להגדלת הכנסות הרב ברוך פייגר. הרב פייגר משמש כמנהל תחום הגדלת הכנסות במרכז הלמידה של ארגון "מסילה" הוותיק, ומזה שנים מלווה משפחות בתהליך הגדלת הכנסות ומוסר קורסים וסדנאות בנושא.

בכנס ילמד הרב פייגר את המשתתפים כיצד לעסוק בתחום אותו הם אוהבים, להתפרנס מזה בכבוד גם תוך כדי שמירה על ערכים חשובים. הנוסחה אותה הרב פייגר מציג, מוכיחה כי במידה ואדם עוסק בתחום אותו הוא אוהב, יש לו תכנית כלכלית מסודרת, מטרות ברורות וחזון יציב, הוא יתפרנס בכבוד וגם יהנה מהדרך.

הרב פייגר מסביר: "חז"ל אומרים כי לכל אדם יש ייעוד בעולם, לא רק בעבודת ה' אלא גם בתחם ממנו הוא עתיד להתפרנס. החובות הלבבות כותב כי הסימן לאדם מהו הייעוד שלו הוא לפי הכשרונות שלו, והתחומים אותם הוא אוהב. "זה מה שאני הולך ללמד מחר. כיצד לזהות את הייעוד שלי ולממש אותו בהצלחה. להתפרנס ממנו בכבוד ולא מחוסר ברירה אלא מתוך אהבה למקצוע. כמובן שהכל חייב להיות תוך שמירה על ערכי התורה והיהדות".

הכנס יתקיים מחר, יום רביעי, בשעה 19.30 באולם הכנסת "שתילי אריה" רחוב ים סוף 34 ירושלים. הכנס לגברים ונשים בהפרדה מלאה. ההרשמה מראש חובה. להרשמה לחצו כאן