עו"ד נתן רוזנבלט הגיש בשבוע שעבר בקשה למתן צו ביניים נגד הגרלת מחיר למשתכן הנוכחית בטענה כי גם היא מפלה את הציבור החרדי - אך הבקשה נדחתה

כצפוי: שופט בג"צ עמית פוגלמן פסק כי החליט לדחות את הבקשה למתן צו על תנאי נגד הגרלת מחיר למשתכן. כזכור, 'בזינעס' חשף לפני כשבוע כי עורך הדין ר' נתן רוזנבלט הגיש בקשה למתן צו ביניים ולהורות לעצור את הרישום להגרלה הגדולה של מחיר למשתכן הנוכחי, או לחילופין שלא לערוך את ההגרלה בפועל עד להחלטה אחרת של בית המשפט.

ביזנעס שימושי

לטענת עו"ד רוזנבלט למרות שההגרלה הנוכחית מיועדת גם לנרשמי סדרה ב', מתברר כי ההגרלה תיערך לחברי סידרה א' בלבד ורק במקרה שתיוותרנה דירות לאחר סיום ההגרלה תיערך הגרלה גם למשתתפי סידרה ב' על הדירות שנותרו".

מסיבה זו ביקש עו"ד רוזנלבט מבית המשפט להורות על הקפאת ההגרלה הגדולה של דצמבר, עד להחלטה אחרת בנדון. "יש לציין כי פעולה כזאת לא תסב כל נזק לאף אדם או גוף בישראל (להערכת העותר, העוסק בתחום, כמעט כל הדירות ממילא במצב של טרום היתר בניה).

לעומת זאת, אי עצירת ההגרלה עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לכעשרת אלפים משפחות בישראל", נכתב בבקשה, "או לחילופין, מתבקש בית המשפט להורות, על אי עריכת ההגרלה בפועל. באופן שהיא תוכל להיפתח מחדש, אם וכאשר יחליט כך ביהמ"ש".

מקור: http://bizzness.net/

אפליית חרדים: בקשה לצו ביניים נגד הגרלת מחיר למשתכן

בג"צ הורה למשרדי האוצר והשיכון להגיב על אפליית החרדים