צילום: פלאש 90

"ישנן מנהרות נוספות": הרמז של הקצין שאחראי על השמדת המנהרות

במפגש שנערך עם תושבי קיבוץ נירים לאחר גילוי מנהרת הטרור השבוע, אמר מפקד החטיבה הדרומית ברצועת עזה כי "כשהצד השני רואה שהנכס האסטרטגי שלו נשמט - זה אירוע מאוד משמעותי...הן לא המנהרות האחרונות שנביא"


בוידאו: גילוי המנהרה, השבוע

אלוף משנה קובי הלר, מפקד החטיבה הדרומית ברצועת עזה, שאחראי על השמדת מנהרות הטרור, נפגש ביום שלישי האחרון עם תושבי קיבוץ נירים בעקבות גילוי מנהרת הטרור בתחילת השבוע – כך פורסם בערוץ 10. ע"פ הדיווח, הלר אמר לבני שיחו כי "המנהרה שהייתה כאן באזור קיבוץ נירים אנחנו אוחזים אותה כבר תקופה מאוד ארוכה. היא מנהרה של החמאס ולא של הג'יהאד האסלאמי…בכל מקרה היא לא היוותה שום איום על תושבי קיבוץ נירים".

על אף הדברים רמז הלר כי מנהרות נוספות ייחשפו בהמשך. "כשהצד השני רואה שהנכס האסטרטגי שלו, שהוא תת הקרקע ההתקפי נשמט אחד אחרי השני, מנהרה אחת אחרי השנייה הדבר הזה הוא אירוע מאוד משמעותי. הן לא המנהרות האחרונות שנביא".

הוא התייחס גם אירוע השמדת מנהרת הטרור של הג'יהאד שהובילה למותם של קרוב לעשרים טרוריסטים, בהם בכירים בארגון ואמר: "היה ברור שאם יש מחבלים שחוצים את הגדר אמנם מתחת לאדמה אבל חופרים מנהרות בשטחנו, אז הדבר הזה הוא הפרה בוטה של הריבונות של מדינת ישראל וכשאנחנו טיפלנו במנהרה אז היו שם מספר פעילים", אמר.

קרא עוד בנושא:

//www.jdn.co.il/breakingnews/918795
//www.jdn.co.il/video/918785
//www.jdn.co.il/video/919026
//www.jdn.co.il/breakingnews/918800

2 תגובות

ש-ע-ר-ו-ר-י-ה!!!!! בג"ץ החליט! שהיות והמנהרות הם רכוש פרטי ובעקבות עתירה שהגישו ארגון " לא שוברים.-שתיקה" נקבע שהמנהרה נקבע לפי פתחה, ועל מדינת ישראל לפצות את החמאס או החברה הבונה בכל העלוית הנלוות מהבניה עד להקמה מחדש….

האתר שלכם ממש נפלא
נהנה לקרוא בו כל יום

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן