הטרגדיה בפלטבוש: אלפי תושבי ברוקלין השתתפו במסע הלווית האם ושלושת ילדיה שנספו בשריפה הקטלנית. בשל ימי החנוכה: לא נישאו הספדים. מיד בתום ההלוויה הועברו הארונות לשדה התעופה ומשם הוטסו לישראל, לקראת מסע ההלוויה - מחר

בפלטבוש מתקשים לעכל את הטרגדיה הנוראית בעקבות השריפה הקטלנית שגבתה את חייהם של 4 בני משפחת אזן. אלפים מתושבי ברוקלין השתתפו הלילה במסע ההלוויה שיצא מבית הכנסת 'שבט אחים'.

בגלל ימי החנוכה לא נאמרו הספדים, וההמונים קראו פרקי תהילים בכאב ובדמעות.

מיד בתום המסע הועברו ארונות הנפטרים לשדה התעופה, משם הם יוטסו לישראל לקראת מסע ההלוויה שיערך מחר בשעה 09:30 בבית העלמין בחולון – בו ייטמנו.

צילומים: קבוצת החדשות החמות

כזכור, אמש דיווחנו כי מחקירה ראשונית של כוחות החירום עולה כי השריפה פרצה ככל הנראה מהחנוכייה שהושארה דולקת, ומשם התפשטה במהירות וכילתה את הקומה השנייה ואת עליית הגג. במשך קרוב לשעתיים עמלו כוחות הכיבוי המקומיים להשיג שליטה על הלהבות, עד שהצליחו לכבות את השריפה.

הניצול היחיד מהשריפה הקשה הוא בן ה-13, אברהם, שחגג את בר המצווה בקיץ האחרון. אברהם קפץ מהחלון בקומה השנייה יחד עם אביו ושני אחיו, ובנס ניצל ונפצע באורח קל בלבד. הוא נלקח אף הוא לבית החולים, אך כבר שוחרר כעבור סדרת בדיקות מקיפות.

האבא, יוסף, שקפץ אף הוא מהחלון מאושפז בבית החולים כאשר מצבו מוגדר אנוש. גם שני הילדים הבוגרים במשפחה, בני 15 ו-16, מאושפזים באורח קשה. הציבור נקרא להתפלל לרפואת יוסף בן אהובה מסעודה, אהובה בת עליזה ודניאל בן עליזה לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.