ליברמן: "ישראל ערוכה ומוכנה כמו שלא הייתה ערוכה אי פעם"

המתיחות בדרום: שר הביטחון נפגש הבוקר עם ראשי רשויות בעוטף עזה והצהיר: "לא נסבול שום טפטוף, צה"ל פועל בנחישות וחמאס הפנים זאת". על הכרזת טראמפ: "אנחנו מוכנים לשלם כל מחיר. הקביעה הזו היא חשובה. שווה לשלם עליה מחיר"

"היה לנו ברור עם ההכרזה של נשיא ארה"ב שיהיה לזה מחיר. ואני חוזר ואומר, אנחנו מוכנים לשלם כל מחיר. הקביעה הזו היא חשובה. מה שחשוב כרגע זה לחזק את הנושא של ירושלים. הקביעה הזו של ארה"ב, שירושלים היא בירת ישראל זה שם סוף פסוק לוויכוח מר שניהלנו במשך שנים. אמרנו שירושלים היא בירת ישראל וזה לא נתון לא למשא ומתן ולא למיקוח. ההחלטה של נשיא ארה"ב היא בהחלט החלטה היסטורית וחייבים כרגע למסמר את הנושא הזה, גם בפנים וגם בחוץ": כך אמר הבוקר שר הביטחון, אביגדור ליברמן, במהלך פגישה עם ראשי רשויות בעוטף עזה.

במהלך השבועיים האחרונים: צה"ל תקף 40 מטרות חמאס • צפו

על המתיחות באזור הוא אמר: "אני קודם כל רוצה להביע הערכה לתושבי עוטף עזה. שמעתי את כולם ואני נדהם מהאופטימיות וממצב הרוח. אי אפשר שלא לחייך אחרי המפגש עם התושבים וכשמבינים עד כמה חזק כושר העמידה שלהם".

לדבריו, "מדינת ישראל ערוכה ומוכנה כמו שלא הייתה ערוכה אי פעם".

הוא הוסיף: "לא נסבול שום טפטוף. בשנה וחצי האחרונה צה"ל פעל בנחישות גם בגבול הצפון וגם בדרום. הפעילות שלנו בנושא המנהרות, בטרור והמכות שספג חמאס מהווים מסר ברור וחשוב לכולם. גם חמאס הפנים את זה ומבין, לכן ראינו עשרות פעילים סלפים שנעצרו בידי חמאס".

צילומים: אריאל חרמוני – משרד הביטחון

הערכה במערכת הביטחון: חמאס נערך מבצעית למלחמה בישראל

5 תגובות

'ואשרי המאמין לליברמן'

רק ביב"י יעזור!!!!!
ביבי ר"ת: יראי י' בטחו בה'.
תכניסו את זה טוב לראש.

יותר מידי דיבורים וקשקשת ברשת. אם ה' לא ישמור עיר שוא שקד שומר ועוד איזה שומר. .ליברמן בבקשה להנמיך טון וקצת צניעות גלותית לא תזיק

אם ה' לא ישמור עיר- כל השאר בובקעס

אל תאמר "כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה"
מתפלל לחזרתו של אביגדור ליעבערמאן בתשובה שלמה, השבת תובעת את עלבונה!!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן