כחלון מגבה את אלשיך: "אדוני המפכ"ל, המשך בדרכך"

24 שעות לפני שראש הממשלה תקף בנאומו את המשטרה, שר האוצר משה כחלון, השמיע נאום משלו שכוון גם הוא לאוזני נתניהו: "אדוני המפכ"ל, המשך בדרכך, אנחנו במערכת משרד האוצר מגבים אתכם, את המשטרה, מגבים את שלטון החוק"

24 שעות לפני נאומו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שבו תקף את המשטרה – התייצב אחד השותפים הבכירים בממשלה, שר האוצר משה כחלון, לצדו של המפכ"ל רב-ניצב רוני אלשיך.

בטקס הדלקת נרות בבסיס מג"ב, שהתקיים ביום שני השבוע, פנה השר כחלון בנימה אישית למפכ"ל המשטרה ואמר: "אדוני המפכ"ל, המשך בדרכך, אנחנו במערכת משרד האוצר מגבים אתכם, את המשטרה, מגבים את שלטון החוק. תמשיכו לעשות את העבודה החשובה שאתם עושים. אכיפה, שלטון החוק, לוחמה. את כל הידע והניסיון שיש לכם אתם מבטאים למען עם ישראל".

כזכור אמש תקף נתניהו את המשטרה, בנאום בטקס הדלקת נרות חנוכה עם פעילי ליכוד בכפר המכבייה.
//www.jdn.co.il/breakingnews/925317
נתניהו אמר: "אתם בטח שואלים את עצמכם איך אני יודע את זה. כבר בינואר לפני כמעט שנה הודלף 'המשטרה תמליץ להגיש כתב אישום נגד נתניהו'. יש עיתונות טובה. הם ידעו כבר לפני שנה, רק כמה ימים אחריי שנפתחה החקירה. אז יש לי שאלה, בשביל מה היה צריך עוד חמש חקירות? בשביל מה היה צריך עוד שנה? בזבוז זמן, בזבוז כספי ציבור. אז יהיו המלצות, אז מה.

"הנה עובדה שספק אם אתם או הציבור יודע. רוב רובן של המלצות המשטרה נגמרות בלא כלום. יותר מ-60% מהמלצות המשטרה מושלכות לפח. יותר מ-60% לא מגיעות לכתב אישום. מדובר בהמלצות על אלפי אזרחים מן השורה ובאינספור אנשי ציבור, שרים, חברי כנסת. זה מתחיל בכותרות מפוצצות ורוב הפעמים זה נגמר בלא כלום".

2 תגובות

נמאס לי מהחנפנות של כחלון!!!! מתחנף לבית המשפט, מתחנף למפכ"ל המשטרה. די נמאס!
ומה נראה לך, שזה יעזור לך ביום פקודה, כשיתחילו לחקור האם נשמת על חשבון המדינה?

חכו חכו נראה אותו שיסתבך איתם …. חתיכת חנפן
ואז קינג ביבי יחזיר לו מנה אחת אפיים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן