יואלי קליין הפיק שיר לרגל בר המצווה של בנו הבכור שתתקיים הערב אך החתן בחר להקדיש את השיר לרגל נס ההצלה • "אליך זעקו" הוא שם השיר ולאבי הבן חברו הפעם אהרל'ה סאמעט ובעל המגן מענדי וויס, כאשר גם מקומו של שיעה גרוס לא נפקד

מזל-טוב! בעל המנגן יואלי קליין חוגג היום בר מצווה לבנו הבכור ויש גם שיר חדש. סינגל נוסף מבית היוצר של יואלי קליין רואה אור היום לרגל שמחת בר המצווה לבנו בכורו שתתקיים הערב.

"אליך זעקו" הוא שם השיר ולאבי הבן חברו הפעם אהרל'ה סאמעט ובעל המגן מענדי וויס. ואם חשבתם ששמו ייעדר מההפקה אתם יכולים להירגע – את הפתיח לשיר כתב המוזיקאי שייע גרוס.

"עם ישראל עובר יום יום ניסיונות אבל בחסדי ה' אנחנו זוכים לחסדים כלליים ופרטיים. השיר החדש מבטא את הניסים שהקב"ה מרעיף עלינו בכל רגע ורגע. השיר החדש הוא סוג של הודאה שלי – על כל הטוב אשר גמלני וגם של ידידי ברוך הכישרונות שייע גרוס שזכה השבוע לראות ישועות וחסדים" מספר יואלי.

את השיר עיבדו אלי קליין ואיצי ברי וקטעי הסקסופון המופלאים שייכים לדוד הלר שנתן את ליבו ונשמתו לשיר. השיר בוצע בעבר על ידי ישראל דגן, ובברסלב יש הטוענים שהשיר משויך לרבי נתן זצוק"ל.

עם צאת השיר לאויר העולם הגיעה הבשורה המרנינה מארה"ב. חתן בר המצוה לא היסס והחליט "לתרום" את השיר הפרטי שחובר עבורו ולהקדישו לר׳ שלום מרדכי רובשקין, ששוחרר הלילה מהכלא.