ועדת הכנסת התכנסה לדון היום בעלייתם של חברי הכנסת להר הבית. ח"כ יעקב אשר הטיח בחברי הכנסת גליק ומועלם שמעודדים את העליה להר: "הכל בשביל כותרות בעיתונים? בשביל לצבור כח אלקטורלי? עזבו את הר הבית. הוא שלנו בין שתעלו בין שלא תעלו"

ועדת הכנסת התכנסה לדון היום (ב') בעלייתם של חברי הכנסת להר הבית, ח"כ יעקב אשר מחה בוועדה על הפגיעה בקדושת הר הבית כשיהודים עולים להר בניגוד להלכה ובנוסף גורמים לשנאת יהודים ולפיקוח נפש של יהודים בכל העולם.

בדבריו אמר ח"כ אשר "יהודים לא צריכים להיות בהר הבית על פי ההלכה, אותה הלכה שמכוחה אנו מחזיקים בשטר קניין על ארץ ישראל, אנו מתפללים כל יום שלוש פעמים ותחזינה עינינו ומייחלים שייבנה בית המקדש" אמר ח"כ אשר והמשיך "אבל להפוך את המקום הזה למקום שעושים דברים כנגד ההלכה ולא רק זה גם מבעירים את השטח לחינם זה רק פוגע בנו, אין יותר חזק מלעמוד ולומר שזה שלנו ורק כי זה שלנו וכי זה קדוש אנחנו עכשיו לא שם והלוואי שנזכה לתקומת הבית השלישי ולהקריב בו קורבנות"

בהמשך דבריו פנה ח"כ אשר לחברי הכנסת יהודה גליק ומועלם ואמר להם "כל הפרובוקציות מסביב רק פוגעות בקדושת המקום ומסכנות יהודים בכל העולם, והכל בשביל כותרות בעיתונים? בשביל לצבור כח אלקטורלי? עזבו את הר הבית הוא מקום קדוש הוא שלנו בין שתעלו בין שלא תעלו עם מצלמת וידאו או בלעדיה תורידו את הנושא מסדר היום ותשאירו את הנושא מסדר היום בליבנו ובתפילותינו שנזכה לבניין בית המקדש".

הראשון לציון: יהודים העולים להר הבית מחללים את קדושתו

תעמולה מסוכנת של מתחזים לחרדים העולים להר הבית בניגוד להלכה