נראה שחילוקי הדעות בין רה"מ לנשיא המדינה מעולם לא היו בולטים יותר: נתניהו נועד אחה"צ עם רבנים בכירים בציונות הדתית והתלונן על "ניסיונות להפיל את הממשלה דרך מחאות". באותה שעה, נשא נשיא המדינה נאום בשבח ההפגנות

מבקש תמיכה: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נפגש אחר הצהרים עם רבנים בכירים בציונות הדתית והודה להם על "התמיכה והאמון מול הניסיונות להפיל את ממשלת הימין ע"י המחאות".

זה הצליח פעם אחת ב-1992, הפעם נדאג שזה לא יצליח", אמר נתניהו בפגישה.

הרבנים בפגישה חיזקו את נתניהו וגינו את הקמפיין נגדו. הרב אלי סדן, שהשתתף בפגישה, אמר: "אני זועם מאוד על הרדיפה שיש היום. זה שאנשים מרשים לעצמם לדבר ככה על ראש הממשלה, זאת תעודת עניות למדינה שלנו".

ואילו הרב חיים דרוקמן האשים: "הם מדברים גבוהה גבוהה, אבל המניעים הם מניעים אחרים לחלוטין".

למרות התמיכה הבלתי מסוייגת, הרבנים מחו באזני נתניהו על כך שהוא קורא להם ומתחשב בהם רק כשהוא בצרות ולא בימים אחרים.

במקרה או שלא, נשיא המדינה נאם באותה שעה נאום בכנס לאוטמן לחינוך והביע תמיכה בלתי מסוייגת בהפגנות. "אין תחליף לכיכרות העיר האמיתיות. עלינו לגדל דור שיזכור שדמוקרטיה אמיתית אולי יכולה להתחיל ברשת אבל לעולם לא תחליף את הצורך וההכרח לקחת חלק ממשי בהכרעות, בוויכוחים ובעשייה החברתית", כך ריבלין.

לאחר מכן הוא כתב בחשבון הטוויטר שלו: "ישראל תחגוג השנה 70. אם אנחנו רוצים להבטיח את 70 השנים הבאות, כך אמרתי היום בכנס לאוטמן לחינוך, אנחנו חייבים להתעקש להגן על המוסדות הדמוקרטיים, ולדרוש ממשרתי הציבור, נבחרינו, לגבות את המילים והסרטונים שלהם ברשתות החברתיות במעשים שמבהירים מה הקווים האדומים שדמוקרטיה לא תסבול".