צילום: פלאש 90

ריבלין מבהיר: "לא קראתי לאזרחי ישראל להצטרף להפגנה זו או אחרת"

בעקבות הסערה שעוררו דבריו בשבח ההפגנות, בין היתר אלו המתקיימות מידי מוצ"ש ברוטשילד, אומר הבוקר נשיא המדינה: "אין אלא להצטער שבעת הרגישה הזאת השתמשו בדבריי מחוץ להקשרם על מנת להוסיף שמן למהדורה"

לאחר הסערה שעוררו אמש דבריו בשבח ההפגנות שהתפרשו כקריאה לציבור להשתתף בהפגנות ברוטשילד, מבהיר נשיא המדינה, רובי ריבלין: דברי הובנו שלא כהלכה.

"אתמול התארחתי בכנס בנושא דמוקרטיה וחינוך במושב שעסק ברשתות חברתיות. דיברתי על הכוח והחשיבות של הרשתות החברתיות בדמוקרטיה אך הוספתי שלעולם הן לא יוכלו לשמש תחליף להשתתפות אזרחית פעילה, במעשים. נתתי דוגמאות שונות מהשנים האחרונות, לכך שהישראלים הוכיחו שהם לא נשארים מאחורי המקלדת ולא מוותרים על כיכרות העיר", כתב הבוקר ריבלין.

הוא הוסיף: "למען הסר ספק, ואני אומר זאת בקולי בצורה הברורה ביותר, לא קראתי ולא יעלה על דעתי לקרוא לאזרחי ישראל להצטרף להפגנה זאת או אחרת והדבר לא יעלה על הדעת".

לדבריו, "אין אלא להצטער שבעת הרגישה הזאת השתמשו בדבריי מחוץ להקשרם על מנת להוסיף שמן למהדורה. אנו מצויים בעת רגישה ושומה על כולנו, בפרט מנהיגי הציבור, לבחור בקפידה את מילותינו, לבל יעשה בהם שימוש לרעה או ייגרם מהם נזק. לכן מצאתי לנכון להבהיר את דבריי ולהצטער על הרושם המוטעה שנוצר".

נתניהו: "מנסים להפיל את ממשלת הימין" • ריבלין: "אין תחליף לכיכרות"

3 תגובות

לא אמרתי כלום כי אין כלום

אין צורך להבהיר, הבנו היטב כבר בפעם הראשונה.

מי מרים את הכפפה
תגובה להפגנות השמאל ותמיכת הנשיא
כל מוצאי שבת הפגנת רבבות מול בית הנשיא
בדרישה לשחרור אלאור אזריה
ואז נראה אם הפגנות זה דבר לגיטימי
ואם ה'ככרות' זה דבר מבורך
או שהכל סובייקטיבי

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן