צילום: דוברות עיריית אלעד

גיזום עצים ושיחות עם קבלנים: אלעד נערכה למזג האוויר הקיצוני

בישיבת סיכום היערכות שהתקיימה בלשכת ראש העיר השתתפו בכירי העירייה ונציגי ארגוני החירום והמשטרה. בין השאר בוצע גזם של עצים רבים בעיר, על מנת למנוע קריסות ענפים ועצים בשל הרוחות שעשויות להגיע עד לכדי 100 קמ"ש

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם

 • עת רצון: העבירו שמות לתפילה הנערכת בקבר מרדכי ואסתר

  תוכן מקודם

 • צפו: תיעוד מרגש מהתפילה בקבר מרדכי ואסתר באיראן

  תוכן מקודם

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

אלעד ערוכה למזג האוויר: עם קבלת התחזית מהשירות המטאורולוגי על מזג אוויר קיצוני שאמור להתחיל הערב (חמישי) עד שבת, ובמהלכו צפויים גשמים, סופות רעמים ורוחות עזות, נערכו באגפים השונים בעיריית אלעד במהלך השבוע האחרון, כדי להגיע מוכנים למזג האוויר הקיצוני.

בין השאר בוצע גזם של עצים רבים בעיר, על מנת למנוע קריסות ענפים ועצים בשל הרוחות שעשויות להגיע עד לכדי 100 קמ"ש. כמו כן חודדו הנהלים מול הקבלנים הפועלים בעיר באתרי בניה, תוך הנחיות להידוק גדרות מתכת וחפצים שעלולים לעוף ברוחות ולהזיק לאזרחים או לרכוש. במקביל פעלה בעיר ביובית לפתיחת סתימות והיא תוצב הכן לימים הקרובים כדי לפעול באופן מידי במקרים של הצפות.

בישיבה שהתקיימה בלשכת ראש העיר ישראל פרוש, בהשתתפות מנכ"ל העירייה זאב קשש ומנהלי האגפים והמחלקות העירוניות, יחד עם נציגי ארגוני החירום והמשטרה, לסיכום ההיערכות, הוחלט על שורת צעדים מעשיים לקראת היומיים הקרובים, ביניהם תגבור הפיקוח והשיטור העירוני, יחד עם המשטרה. מערך הכיבוי הפועל מהתחנה העירונית, כך על פי עדכונו של נציג הכבאות שהשתתף בישיבה, עובה וייתן מענה של חילוצים אם יידרשו.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן