מזכירה תקופות אפלות בהיסטוריה: ש"ס ירושלים מגיבה לקריקטורה

חברי מועצת העיר ירושלים מסיעת ש"ס הגיבו לקריקטורה המבישה היום נגד השר דרעי בעיתון הארץ. "היא מוכיחה כי אכן השר אריה דרעי מתאבד לכבודה של תורה ושמירת שבת קודשנו". "ההסתה הפרועה נראית לקוחה מקריקטורות של "דר שטירמר"

בתגובה לקריקטורה הגזענית הבוקר בעיתון 'הארץ' נגד שר הפנים הרב אריה דרעי, חברי מועצת העיר י-ם מסיעת 'שס ירושלים' מגיבים:

יו"ר סיעת 'שס ירושלים', סגן רה"ע צביקה כהן: "הקריקטורה הגזענית והדוחה מזכירה תקופות אפלות בהיסטוריה של עם ישראל, מדובר בחציית קו אדום נגד שר בישראל על רקע גזעני ואנטישמי – אולם היא מוכיחה כי אכן השר אריה דרעי מתאבד לכבודה של תורה ושמירת שבת קודשנו".

חבר מועצת העיר פיני עזרא: "עיתון הארץ מגלה שפל חדש של שנאה והסתה נגד כל מי שלא חלק ממדינת ת"א, להיכן נעלמו כל יפי הנפש שצועקים על הסתה? נראה שזה נגד החרדים זה בסדר. הקריקטורה הגזענית גובלת בהסתה לרצח שר בישראל".

חבר מועצת העיר אברהם בצלאל: "ההסתה הפרועה והמבחילה של עיתון 'הארץ' נגד שר הפנים הרב אריה דרעי נראית לקוחה מקריקטורות של "דר שטירמר", עיתון הארץ הוכיח שוב בפעם המי יודע כמה – אם אתה חרדי ואיש ימין הרי שמותר וצריך להסית כנגדך בצורה משפילה, אלימה וגזענית".

חבר מועצת העיר חיים כהן: "והאלקים יבקש את הנרדף".

חבר מועצת העיר שמואל מרציאנו: "הזדעזעתי למראה הקריקטורה המבישה והגזענית, זה הזכיר לי תקופות אנטישמיות של שונאי ישראל ויהודים בצרפת, בושה שגם בישראל מדינת היהודים יש מי שנוהג בגזענות ושנאה".

הסתה מחרידה: בעיתון הארץ הציגו את דרעי כמחבל מתאבד

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *