בתאונת דרכים שאירעה כשעתיים לאחר צאת השבת בכביש 5 נהרג האברך רבי אשר שניצר ז"ל, תושב אלעד ששימש כגבאי ביהמ"ד באבוב בעיר. הותיר אחריו שבעה יתומים. "כולנו המומים. מדובר באבידה גדולה ואסון גדול" • הלוויתו: היום בשעות הצהרים

כשעתיים לאחר צאת השבת התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע מרכב חולף בעת שנסע בכביש 5 ממחלף תקווה לכיוון מערב. צוותים רפואיים של מד"א ואיחוד הצלה חשו למקום התאונה וכעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו של רוכב האופנוע שנמצא מוטל על הכביש ללא סימני חיים.

פאראמדיק מד"א, אלעד דרעי, סיפר לאחר שהגיע לזירת התאונה, כי "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. רוכב האופנוע שכב מחוסר הכרה בשול הכביש כשהוא סובל מחבלת ראש קשה. האופנוע, שהיה מפורק היה במרחק של כמה עשרות מטרים ממנו. ביצענו בו מספר בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו. נהג הרכב, גבר כבן 25 נבדק בשטח ולא נזקק לטיפול רפואי".

אהרון ברזסקי, חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "תוך כדי נסיעה נתקלתי ברוכב אופנוע ללא הכרה וללא דופק ונשימה כתוצאה מתאונה עם מעורבות רכב פרטי. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

זמן קצר לאחר מכן נודע, כי ההרוג הינו האברך הרה"ח רבי אשר (אושי) שניצר ז"ל, תושב אלעד ששימש כגבאי בית הכנסת באבוב-45 בעיר ומצא את מותו הטראגי בגיל 35 שעה שעשה את דרכו למקום עבודתו כמשגיח כשרות. אביו הינו הרה"ח רבי שמואל שניצר שיבלחט"א, מבעלי פוטו גאולה המיתולוגי בירושלים.

ידידיו ההמומים סיפרו בכאב ל-JDN, כי "אושי היה אישיות כובשת עם לב זהב שתמיד התעניין בשני. כל פעם שנפגשנו ידע להגיד מילה טובה ומפרגנת. בחור משכמו ומעלה ובעל חסד עצום. כולנו המומים. מדובר באבידה גדולה ואסון גדול".

"בנוסף למסירות שלו לכל ענייני בית הכנסת, היה ר' אשר ז"ל תלמיד חכם שבין לבין היה מתיישב ולומד וחוזר עם דברי טעם בפיו", ספד לו אחד ממתפללי ביהמ"ד באבוב, שם שימש כגבאי.

המנוח ז"ל הותיר אחריו אלמנה ושבעה יתומים.

הלוויתו תצא היום (ראשון) בשעה 11:00 בבוקר מביתו ברחוב יהודה הנשיא 100 באלעד ותעבור דרך ביהמ"ד באבוב 45 ברחוב חייא בעיר לעבר בית העלמין בירקון שם ייטמן.