חבר הכנסת אורן חזן המשתתף ב''ליכודיאדה'' באילת אמר שם כי הוא אינו פוסל התמודדות על ראשות מפלגת הליכוד, לקראת הבחירות הבאות, ''יהיו המועמדים אשר יהיו, בכל העולם נבחרים ראשי ממשלה ומנהיגים מתחת לגיל 40''

חבר הכנסת, אורן חזן, סיפק היום (ו') הצהרה מפתיעה בליכודיאדה המתקיימת באילת.

"אני לא פוסל התמודדות על ראשות התנועה בפריימריז הקרובים, יהיו המועמדים אשר יהיו. כאשר נבחר בארצות הברית אדם כמו טראמפ שלא היה פוליטיקאי קודם לכן ויש מנהיגים צעירים בצרפת ובאוסטריה, אין שום סיבה שראש הממשלה הבא של מדינת ישראל לא יהיה מתחת לגיל ארבעים".

מקורבים של חזן אמרו כי לא תהיה לו כל בעיה להתמודד מול נתניהו. חזן עצמו גם מתח ביקורת על הופעתו של השר לשעבר אלי ישי בליכודיאדה. "השר דרעי עשה סיבוב על הליכוד באמצע השבוע עם חוק המרכולים ואלי ישי יעשה עלינו סיבוב בסוף השבוע".

אלי ישי אמר במהלך ביקורו בליכודיאדה כי "תנועת יחד בראשותו תשב בממשלה הבאה עם הליכוד".

שר התקשורת איוב קרא אמר כי "אנחנו מאמינים בחפותו של ראש הממשלה ושולחים לו ברכת יישר כוח. אין כלום כי לא היה כלום".

הקהל קיבל את דבריו בתשואות רמות ובקריאות 'ביבי ביבי'. עוד אמר ש"כל מי שישדר פייק ניוז יביא עליו גזר דין מוות". בנוסף אמר כי הצלחנו לגרש מכאן מסתננים שהיו פה מפגע תברואתי".

בתגובה לדבריו של השר קרא על גזרי דין מוות לתקשורת מסר ח"כ חזן. "אני מסתייג לחלוטין מדבריו של שר התקשורת איוב קרא. אוי לנו שהגענו למקום שבו אנו לא מוציאים מחבלים להורג אבל מאיימים להוציא להורג עיתונאים. אני נבוך "משתיקת הכבשים" של השרים וחברי הכנסת שנכחו באולם וקורא לראש הממשלה לנזוף בשר ולגנות את הדברים. רק הציבור ישפוט את התקשורת ויבחר בשלט במה לצפות. לא זו דרכה של תנועת הליכוד".