תקיפה בעזה. אילוסטרציה

חיל האוויר תקף תשתית טרור בעזה • הפלסטינים: "מדובר במנהרה"

מתיחות בדרום: הלילה הודיע דובר צה"ל כי מטוסי קרב תקפו תשתית טרור בדרום רפיח בסמוך לגבול עזה – מצרים. בהודעה לא דווח מה היעד שהותקף, אך כלי תקשורת פלסטינים מדווחים כי מדובר במנהרת טרור

מתיחות בדרום: צה"ל תקף הלילה תשתית טרור בגבול עזה-מצרים. "דובר צה"ל מוסר כי לפני מספר דקות תקף צה"ל באמצעות מטוסי קרב תשתית טרור בדרום רפיח בסמוך לגבול עזה – מצרים", נאמר בהודעה רשמית לתקשורת.

עוד נמסר כי "חמאס אחראי למתרחש ברצועת עזה".

בהודעה לא מפורט מה היעד שהותקף, אך כלי תקשורת פלסטינים מדווחים כי מדובר במנהרת טרור שנמצאת בין רפיח לכרם שלום. עוד דווח כי לא היו נפגעים בזמן המתקפה והדי פיצוצים נשמעו באזור.

"הפלסטינים מדווחים שחיל האוויר הפציץ בכמה פצצות וטילים מה שהם מכנים ״שטחים חקלאיים״. יעד התקיפה בין רפיח לכרם שלום, אזור שבעבר היו בו מנהרות לא מעטות: ממנהרת החטיפה של שליט ועד למנהרה של חמאס שהובילה להתדרדרות לצוק איתן", ציין הכתב הצבאי אור הלר בחשבון הטוויטר שלו.

יצוין כי התקיפה התרחשה דקות ספורות אחרי שצה"ל הודיע על סגירת מעבר כרם שלום למעבר סחורות. גם הסיבה שהובילה להחלטה על סגירת המעבר לא פורטה בהודעה.

כזכור, לפני שבועיים אירעה התרחשות דומה עם תקיפה מסתורית והודעה עמומה של דובר צה"ל. האם זה מה שקרה גם הפעם? השעות הקרובות יגידו.

הרמז שחושף: זו "תשתית הטרור המרכזית" שהותקפה הלילה בעזה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *