צילום: מעון ראש הממשלה. צילום: פלאש 90

ללא שרה נתניהו: היועמ"ש עורך שימוע בפרשת המעונות

הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה מקיימים כעת שימוע לפני העמדה לדין לרעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, בפרשת המעונות. היא עצמה לא נוכחת בשימוע היות והיא לוקחת חלק במסע רה"מ להודו, ומי שמייצגים אותה הם עורכי דינה
 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה מקיימים כעת שימוע לפני העמדה לדין לרעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, בפרשת המעונות. שרה נתניהו עצמה לא נוכחת בשימוע היות והיא לוקחת חלק במסע רה"מ להודו, ומי שמייצגים אותה הם עורכי דינה.

עורכי הדין של נתניהו טוענים כי המעשים המיוחסים לה אינם חוצים את הרף הפלילי, כאשר את סעיף ניפוח ההוצאות הם עתידים לגלגל לפתחו של מני נפתלי, אב הבית במעון רה"מ באותה תקופה.

פרשת המעונות: מה גילתה בדיקת הפוליגרף שנערכה לשרה נתניהו?

כזכור, מיד לאחר ההחלטה על הגשת כתב האישום התראיין פרקליטה של רעיית רה"מ, עו"ד יעקב ויינרוט, לערוץ 2 והצהיר: "אני לא רואה שאנחנו מציעים עסקת טיעון או מגיעים לעסקת טיעון גם אם יציעו לנו. אנחנו נלחם על הזכאות.

ויינרוט תקף את הסיקור התקשורתי המנופח של הפרשה שהסתיימה בסוף בכתב אישום בענין החמגשיות בלבד. "אתם "ידעתם" על העברת דברים באופן שיטתי וקבוע מירושלים לקיסריה, הרי ידעתם וידעתם, והיום אתם רואים מה ידעתם". באשר לשימוע לרעיית רה"מ אמר ויינרוט: "אני לא יכול להגיד את התשובות שאתן בשימוע, אבל אני מבטיח לראות אותך אחרי השימוע, ואז תראו מה "ידעתם" גם בפרשה הזו.

אני מדבר על העיקרון שמוטח בשרה נתניהו, שהיא מעצם זה שהעסיקה מבשלת, לא עלינו, הלכה וקנתה אוכל בחוץ. אז אני אומר לך שלדבר הזה, על הטיעון הזה, לנו יש תשובות על גבי תשובות, גם עקרוניות, גם עובדתיות, הדבר הזה הוא חסר ידיים ורגליים כאישום פלילי".

גורמים בפרקליטות: "כתב האישום בפרשת המעונות – קל מידי"

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. כמעריץ של האתר jdn
  והאפליקציה שלכם
  יעריץ אותכם עוד יותר
  אם תסדרו שהפרסומות
  באפליקציה שלכם יהיו מעל הכתבות
  ולא על חשבונם
  זה הדבר הכי קל לסדר
  והכי מינימלי
  פשוט להתחיל את כותרות
  הכתבות לאחר הפרסומות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן