צילום: דובר צה"ל

במהלך פעילות צה"ל בג'נין חוסל אחד המחבלים שרצחו את הרב רזיאל שבח הי"ד

במהלך פעילות צה"ל הלילה בג'נין במטרה לתפוס את רוצחי הרב רזיאל שבח הי"ד התפתחו חילופי ירי בין המחבלים לכוחות במהלכו חוסלו שני מחבלים, אחד מהם היה מרוצחי הרב שבח והשני סייע לו. במהלך הפעילות נפצעו שני חיילים

קרב יריות התפתח הערב (רביעי) בין כוחות הביטחון של המשטרה הפועלים בג'נין במבצע לאיתור המחבלים שביצעו את הפיגוע בחוות גלעד לבין חמושים. במהלך ההתקלות נהרג אחד מרוצחיו של הרב רזיאל שבח ומחבל נוסף. מקורות פלסטינים דיווחו על פצועים נוספים במקום. עוד דווח, כי צה"ל מכניס דחפורים לג'נין, וכי כוחות נוספים מוזרמים לאזור ההיתקלות.

מדובר צה"ל נמסר כי "במהלך פעילות כוחות הביטחון הלילה בג'נין, לתפיסת רוצחי הרב רזיאל שבח הי"ד, מחבלים החלו לפתוח באש לעבר הכוחות. בתגובה, התפתחו במקום חילופי אש, אשר הובילו להריגתם של 2 מחבלים ולפציעתם של מחבלים נוספים. אחד מהמחבלים שנהרגו הוא רוצח הרב רזיאל שבח הי"ד והמחבל השני שסייע לו ברצח נעצר".

עוד מסר דובר צה"ל כי "במהלך הפעילות הלילה נפצעו 2 לוחמי ימ"מ באורח קשה וקל, אשר פונו להמשך קבלת טיפול רפואי".

מהמשטרה נמסר כי בפעילות כוחות הביטחון הלילה בג'נין התפתח קרב יריות מול מחבלים. באירוע פצועים פלסטינים. לפי הדיווחים, לפחות שני פלסטינים נעצרו בפעילות כוחות הביטחון בג'נין.

לפי הדיווחים הפלסטינים עשרות כלי רכב של צה"ל נכנסו לעיר והחרימו מצלמות אבטחה של תחנת דלק. לפי הדיווח, כוח אחר נמצא בחלק המערבי של העיר.

היום בצהריים חלה התקדמות בחקירת רצח שבח ובימים האחרונים התגברה הערכה במערכת החשודים כי חוליית המחבלים נמלטה לאזור ג'נין.

הרב שבח, אב לשישה מחוות גלעד, נרצח בשבוע שעבר מירי מחבל סמוך ליישוב שבו התגורר. שבח, שעבד למחייתו כמוהל והתנדב במד"א, נורה מירי חולף בעת שנהג במכוניתו, נפגע בצווארו ונהרג. מאז כוחות צה"ל סגרו צירים, הציבו מחסומים באזור שכם ופתחו בסריקות אחר המחבלים – אך רק היום הגיעה פריצת הדרך.

3 תגובות

תפילה שהשם ישמור החיילים
שהכל יהיה לטובת עם ישראל
ושנחזור בתשובה שלמה במהרה….

כן יאבדו כל אויביך ה'

מה שמות לוחמי היממ שנפצעו לתפילה? אנא כל מי שרואה את הידיעה שיאמר פרק תהילים שיצליחו ויחזרו לשלום

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *