מידע מודיעיני מדוייק הוביל את לוחמי הימ"מ למקום שבו הסתתרו המחבלים שביצעו את פיגוע הירי בו נרצח הרב רזיאל שבח הי"ד. במקום התפתח קרב יריות ממושך. אחד המחבלים חוסל וחבריו לחוליה נעצרו. 2 חיילים נפצעו באורח קשה וקל

עשרה ימים לאחר פיגוע הירי בו נרצח הרב רזיאל שבח הי"ד הצליחו כוחות הביטחון לאתר את חוליית המחבלים שביצעה את הפיגוע.

מידע מודיעיני מדוייק הוביל את הכוחות למבנה בג'נין בו הסתתרו חברי החוליה. במקום התפתח קרב יריות קשה במהלכו חוסל אחד המחבלים, וחבריו נעצרו. במהלך הקרב נפצעו 2 חיילים באורח קשה וקל.

"במסגרת הפעילות ישנם שני פצועים לכוחותינו, שניהם נפצעו במהלך חילופי האש, האחד במצב קשה והשני במצב קל. שני הפצועים פונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. מצבו של הפצוע הקשה התייצב והוא יצא מכלל סכנה", נמסר מהימ"מ.

מפקד משמר הגבול, ניצב יעקב (קובי) שבתאי, ביקר הלילה בבית החולים את הלוחמים שנפצעו. ניצב שבתאי שהגיע לחפ"ק הקדמי שנפתח, עמד מקרוב אחר ההתפתחויות המבצעיות בשטח והתרשם מפעילות כלל הכוחות. ניצב שבתאי שיבח את עמידתם האיתנה והנחושה של לוחמי הימ"מ אל מול איומי הטרור. "היחידות המיוחדות של משטרת ישראל, לרבות יחידת הימ"מ, יחד עם ארגוני הביטחון השונים ימשיכו לרדוף את מי שיפגע בביטחונם של אזרחי ישראל בכל מקום ובכל זמן", נמסר.

צילומים: דוברות המשטרה ודובר צה"ל