ח"כ מלכיאלי: "ממליץ לשר הביטחון ליברמן לטפל קודם במצב הביטחוני של תושבי הדרום שלאחרונה זוכים להתראות 'צבע אדום' מידי יום ביומו, ורק לאחר מכן להטיף מוסר לרבנים". ליברמן הגיע היום למרכול פתוח בשבת באשדוד ותקף את הראשל"צ הגר"י יוסף שלדבריו לא יוזמן למסור שיעורים לחיילים

שר הפנים אריה דרעי מגיב בחריפות לפרובוקציה של ליברמן באשדוד ואומר למקורביו ""ליברמן דרס את השבת ברגל גסה וזו חציית כל קו", "אני עם אביגדור ליברמן גמרתי", אמר. "אפילו לפיד האב, מגדולי שונאי הדת, לא העז לעשות. יש דברים שהם מעבר לכל ידידות אישית".

ח"כ מיכאל מלכיאלי מש"ס אמר על דברי שר הביטחון אביגדור ליברמן "יש כאלו שחושבים שבמידה ויתקפו את הראשל"צ מורנו הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א, ירוויחו עוד תומכים ומצבם בסקרים השתנה. כל ניסיון לשסע ולדבר נגד גדולי ישראל, משדר מצוקה נוראה. ממליץ לשר הביטחון ליברמן לטפל קודם בהמצב הביטחוני של תושבי הדרום שלאחרונה זוכים להתראות 'צבע אדום' מידי יום ביומו, ורק לאחר מכן להטיף מוסר לרבנים".

יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, ח"כ הרב יואב בן צור בתגובה לדברי שר הביטחון אביגדור ליברמן: "אני קורא לשר הביטחון, אביגדור ליברמן לחזור בו מדבריו ולהתנצל בפני הרב הראשי לישראל, מרן הראשון לציון הרב יצחק יוסף. עידוד לחרמות כנגד רבנים, שליחי ציבור ואוכלוסיות הוא צעד מפלג ומסוכן לחברה הישראלית. אין לו מקום והוא מוביל למלחמת אחים".

הבוקר יום השבת הגיע שר הביטחון ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן לסיור מתחם הקניות הפתוח בשבת באשדוד ותקף את הראשון לציון ורבנים נוספים.

פרובוקציה באשדוד: ליברמן ביקר בחנויות בעיצומה של השבת