הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה: על חלוקת ספרי ילדים לילדים המאושפזים במחלקות האונקולוגיות "אנחנו מקבלים בהנהלת הארגון בקשות להעביר את היוזמה לעוד מחלקות ושנעשה את הסיבוב הזה יותר מפעמיים בשבוע"

יוזמה חדשה שהחלה לפעול לאחרונה, לטובת ילדים חרדים כדי להעביר את זמן ההמתנות הממושכות בתורים או בתקופות האשפוז בבתי החולים. ארגון 'לב מלכה'- המטפל בחולי סרטן, החל לאחרונה לחלק ספרים חינוכיים, המפוקחים על ידי מחנכים, לילדים חולי סרטן, במחלקות האונקולוגיות של בתי החולים, הדסה עין כרם ושערי צדק.

היוזמה נולדה, לאחר שזוג הורים חרדים, שבנם לקה בסרטן, פנו לארגון 'לב מלכה' וביקשו את סיועו במציאת תעסוקה לילדים חולים. בשבועות האחרונים אספו מתנדבי הארגון ספרי ילדים ממשפחות חרדיות, וכעת הם מחלקים את חומר הקריאה פעמיים בשבוע, במחלקות האונקולוגיות של בתי החולים.

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': " הייתי מופתע מאוד מהפניות שקיבלנו מהורים מיד אחרי החלוקה הראשונה של הספרים. אנחנו מקבלים בהנהלת הארגון בקשות להעביר את היוזמה, לעוד מחלקות ושנעשה את הסיבוב הזה יותר מפעמיים בשבוע. למרבה הצער עד כה, נאלצו הילדים המאושפזים להתמודד עם המכשירים הטמאים שהיו בחדרים ללא שהיה להם פתרון חלופי".