פלאש 90

נטו הוזלות: יבוטל המכס על מוצרי הלבשה, חשמל, תמרוקים, צעצועים

שר האוצר חתם על הצווים שיביאו לביטול המכסים על מספר רב של מוצרים. הצווים נחתמו במסגרת התכנית הכלכלית "נטו משפחה" שמטרתה להקל על יוקר המחייה בישראל. כחלון: "מחזירים את הכסף לאזרחים, מצמיחים את המשק ומוזילים את יוקר המחיה"

שר האוצר, משה כחלון, חתם על הצווים שיביאו לביטול המכסים על מספר רב של מוצרים במסגרת תכנית "נטו הוזלות". ביטול המכסים ייכנס לתוקף כבר בימים הקרובים בהוראת שעה שתוקפה עד ל- 31.12.18, ויכלול מוצרי ההלבשה ומוצרי טקסטיל נבחרים, מוצרי תאורה, מוצרי חשמל ביתיים וחלקיהם ובהם מקררים, מקפיאים, תנורי חימום ובישול, מערבלי מזון ועוד. כמו כן, יבוטל המכס על תמרוקים וקוסמטיקה, צעצועים ואביזרי ספורט.

הצווים נחתמו במסגרת התכנית הכלכלית "נטו משפחה" שמטרתה להקל על יוקר המחייה בישראל. בתום הוראת השעה ייבחנו אפקטיביות הצו ומידת השפעתו בהתחשב באילוצים פיסקאליים בהכנת תקציב המדינה לשנת 2019. הפסד ההכנסות בגין ביטול המכסים עומד על כ-543 מיליון ₪ שמתווספים לביטול מיסי קנייה על מוצרי אלקטרוניקה בהיקף של 245 מיליון ₪, עליהם חתם כבר שר האוצר בחודש שעבר.

ביזנעס שימושי

שר האוצר, משה כחלון אמר: "חתימת הצווים והשלמת המהלך הם המשך ישיר של המדיניות שלנו- להפחית מיסים ומכסים, להחזיר את עודפי הגבייה לאזרחים ולהצמיח את המשק. שנת 2018 היא שנת תקציב רביעית ברציפות של הפחתות מיסים ומכסים עבור האזרחים. המהלכים האלו מסייעים גם ליבואנים הקטנים והבינוניים וגם לצרכני הקצה. אנחנו כבר רואים את ההשפעות שלהם בצמיחה, בגידול בצריכה הפרטית ובהוזלות מחירים."

הצווים ייכנסו לתוקף עם פרסומם ברשומות.

מקור: http://bizzness.net/

3 תגובות

כל הכבוד. השאלה אם יש לזה שיניים. אם אפשר להעמיד פקחים שאכן בעלי העסקים עומדים בזה כי לא כולם בקיאים במחירים.

האם סוף סוף העושק בחולצות התלבושת בבתי ספר תיגמר לוקחים הון עתק עם משווק בלעדי לחולצה שלא שווה 15 שקל

אבא לבנות
העושק בחולצות התלבושת בבתי הספר, ייפסק רק כשהממסד החרדי (שלנו), יחדל מלהתנהל כארגון "מאפייה" וישקיעו מאמץ במצב הכלל ולא במצב המקורבים בלבד.
הקופה שעושים עלינו, סוחרי הבגדים והספרים, כלקוחות שבויים – תעמוד ותעיד כאלף עדים, נגד פרנסינו היקרים ביום הדין.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *