ח"כ מוזס מיהדות התורה אומר הערב על חוק המואזין: "ו הייתה טעות שהצבענו עליו בקריאה הטרומית". חבר הכנסת יוגב מהבית היהודי אמר: "באנו לתקן צורך חברתי והתחשבות באזרחים".

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ מנחם אליעזר מוזס אמר הערב בקול חי "לא נצביע על חוק המואזין. זו הייתה טעות שהצבענו עליו בקריאה הטרומית".

חבר הכנסת מוטי יוגב מהבית היהודי, מיוזמי החוק פנה לחכי"ם החרדים, ואמר, כי "מוטב שידעו שיש פה גזל שינה שאינו ניתן להשבה." הוא הסביר, "בתיקון לחוק הרעש, לא באנו לפגוע בתפילת המוסלמים. לפני מאה שנה לא היו רמקולים ובמדינות רבות, אסרו רעש זה". על כן הוסיף, "גם אנחנו בחוק, כתבנו רק את שעות מנוחת הלילה בין 23:00 ל 07:00. באנו לתקן צורך חברתי והתחשבות באזרחים, יהודים וערבים כאחד".

יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה אמר הערב לקול ברמה כי "אנו מעריכים את החלטת יהדו"ת וש"ס לא לתמוך בחוק המואזין, גם הערבים וגם החרדים הם מיעוטים. אני גם מכבד את השבת ולא אעבור ברכבי בשכונות החרדיות של חיפה". עוד הוסיף עודה "יש ביננו לבין מפלגות החרדיות שיח חשוב, אבל הם חברים בממשלה הכי גזענית שהייתה כאן. נצביע נגד חוק הגיוס כי אנחנו מתנגדים לחוקי הממשלה".

חברי הכנסת החרדים הודיעו היום כי יתנגדו לחוק המואזין. זאת על רקע המשבר בין החרדים לליברמן שתומך בחוק.

הסיעות החרדיות הודיעו: נצביע נגד חוק המואזין