צילום: פלאש 90

אדלשטיין: "התנהלות נתניהו בעייתית; חצי מהליכוד צריך ללכת הביתה"

בהקלטות שנחשפו הבוקר נשמע יו"ר הכנסת מבקר בחריפות את רה"מ וחלק מחברי מפלגתו: "ההתנהלות שלו בעייתית. אני חושב שהליכוד בבעיה חמורה. אם נמשיך בדרך הזו נהיה באופוזיציה, אם לא יבחרו רשימה אחרת נהיה באופוזיציה"

סערה בליכוד: יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, מסקר בחריפות את ראש הממשלה וחלק מחברי מפלגתו. בהקלטות מתוך מפגש סגור עם פעילים שנחשפו הבוקר ב'כאן' נשמע אדלשטיין אומר: "יכול להיות שהאמירה של טראמפ, שאם יירה במישהו בשדרה החמישית זה רק יוסיף לו קולות, השפיעה על נתניהו…זו התנהלות שאני מודה שהיא קצת בעייתית…כשנתניהו מדבר כראש ממשלה אף אחד לא מפריע לו, יש כבוד. ברגע שזה הופך ל'אתם חמוצים' – אז מתחיל כל הבלגאן, חבל שזה ככה".

בהמשך ההקלטה נשמע אדלשטיין אומר: "הייתי שמח לראות חצי מחברי הסיעה בבית. אני חושב שהליכוד בבעיה חמורה. יש סיעה שאני מאוד הייתי שמח שמחציתה תלך לבית, ויש מועמדים חדשים שלא היית שמח לראות בכנסת. אם נמשיך בדרך הזו נהיה באופוזיציה, אם לא יבחרו רשימה אחרת נהיה באופוזיציה".

אדלשטיין סרב להגיב לדברים. חברו למפלגה, השר צחי הנגבי, הגיב לדברים ואמר: "אני לא פרשן של רסיסי הקלטות. נחמצתי למשמע הדברים, חזקה על אדלשטיין שיפרש את דבריו ואני מאמין שיוכל לעשות זאת יותר טוב מכל אחד אחר".

2 תגובות

מי חולק על מה שהוא אמר?

אורן! הפעם (ולא רק) הברקת, מחזיקים לך אצבעות כל מילה פנינה, דיברת בממלכתיות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן