צילום: פלאש 90

"נתניהו – המנהיג היחיד שמצוי בקשרים טובים עם טראמפ ופוטין בו זמנית"

כשהוא מלווה בשר זאב אלקין, המריא הבוקר רה"מ לביקור בזק במוסקבה, במהלכו ייפגש עם הנשיא ולדימיר פוטין. נתניהו: "אדון עם פוטין בהתבססות של איראן בסוריה ובניסיונותיה להפוך את לבנון לבסיס טילים אחד גדול"

 • "איבדתי את הכל, תעזרו לי לבנות מחדש" נערה צעירה מבקשת עזרה.

  תוכן מקודם

 • פגישה שבוטלה פעמיים והצילה חיים

  תוכן מקודם

 • ככל אשר יורוך: עם ישראל נענה לקריאתו של הרב יעקב הלל שליט"א

  תוכן מקודם

 • שטר הפרנסה יחתם עבורכם מחר ע"י גדולי הדור!

  תוכן מקודם

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, המריא הבוקר למוסקבה שם ייפגש עם נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין. "אני יוצא עכשיו למוסקבה להיפגש עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. אנחנו נפגשים מעת לעת כדי להבטיח את התיאום הצבאי בין צה"ל לכוחות צבא רוסיה בסוריה, ועד היום זה הצליח וחשוב שזה ימשיך להצליח", אמר נתניהו לפני עלייתו למטוס.

הוא הוסיף: "אני אדון עם הנשיא פוטין על הניסיונות הבלתי פוסקים של איראן להתבסס צבאית בסוריה, דבר שאנחנו מתנגדים לו בתוקף וגם פועלים נגדו. בנוסף אנחנו גם נדון על הניסיון של איראן להפוך את לבנון לאתר טילים אחד גדול, אתר לייצור טילים מדויקים נגד מדינת ישראל, דבר שאיננו מוכנים לסבול".

השר זאב אלקין, שמתלווה לנתניהו בביקורו, אמר: "עוד כמה דקות אני ממריא יחד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו לביקור בזק חשוב ברוסיה. מניסיון העבר, כל פגישה כזו שהשתתפתי בה עם ראש הממשלה נתניהו והנשיא פוטין, תרמה תרומה חשובה מאוד לבטחון ישראל. הציטוט של הבוקר מהעיתון הרוסי המוביל ״קומרסנט״: ״נתניהו היום הוא המנהיג היחיד בעולם, שמצליח לקיים מערכת קשרים טובה מאוד עם נשיא ארצות הברית ונשיא רוסיה בו זמנית״. כבר הרבה שנים שאני מתלווה לראש הממשלה נתניהו בנסיעותיו לרוסיה וגאה, כמו בכל פעם, לקחת חלק במשימה החשובה הזו!"

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו