צילום: אלקין, נתניהו ופוטין. צילום: קובי גדעון / לע"מ

אלקין: "ישראל משיגה מול רוסיה דברים שאנשים לא מעלים בדעתם"

השר שהתלווה לפגישתו של ראש הממשלה עם נשיא סוריה, מעיד מכלי ראשון על חלק ממה שמתרחש בשיחות בין המנהיגים. ""יש שיח פתוח וגלוי בין נתניהו ופוטין שבמסגרתו ישראל משיגה הרבה דברים. זה קריטי כדי לפעול למען האינטרסים שלנו"
 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

"יש שיח פתוח וגלוי בין נתניהו ופוטין שבמסגרתו ישראל משיגה הרבה דברים. השיח הזה עם הרוסים קריטי כדי לפעול למען האינטרסים שלנו, חלק מהדברים אנשים אפילו לא מעלים בדעתם": כך אמר הבוקר הזר זאב אלקין, שהתלווה לביקורו של ראש הממשלה במוסקבה ולפגישתו עם הנשיא ולדימיר פוטין.

לדבריו, "מה ששמענו מפוטין יישאר בתוך החדר, זה מה שמאפשר לפגישות ולהבנות הללו להיות כל כך יעילות".

עוד מדברי אלקין: "במסגרת השיח הזה משיגה מדינת ישראל דברים שאנשים לא מעלים בדעתם". אלקין אף ייחס את חופש הפעולה האווירי של ישראל בסוריה להבנות שבין המנהיגים.

כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר אתמול בתדרוך לכתבים בתום פגישתו עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, כי "ישראל לא תקבל נוכחות של טילים מדויקים. אם נצטרך לפעול בלבנון – נפעל". אתמול פרסם דובר צה"ל טור בתקשורת בה הזהיר את אזרחי לבנון מהפיכת לבנון למה שהגדיר מפעל טילים אירני

לגבי סוריה אמר נתניהו "אנחנו נמצאים בקו פרשת המים: האם איראן תתבסס שם או שהתהליך ייבלם. אמרתי לפוטין שאם הדבר לא ייבלם מעצמו – אנחנו נפעל לבלום אותו. למעשה, אנחנו כבר פועלים".

ראש הממשלה סיפר כי שוחח עם נשיא רוסיה על הסכם הגרעין עם איראן. "העליתי בפניו את ההשגות שלנו, שבמידה רבה הן השגות ששמעתי מטראמפ. אני לא יכול להתחייב מה תהיה עמדת רוסיה בנושא, אבל הם הבינו מה יקרה אם התיקונים לא יוכנסו".

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. תתעוררו חברים:
  כשמפנים "התנחלות" (התיישבות) כשה- "ימין" בשלטון הם צריכים לשכנע אותנו בבחירות הבאות שזה לא באשמתם. אז את מי המציאו? בג"ץ. כמה נוח.
  במלחמת לבנון השניה ישראל פגעה בבניין שהיו בו כמה עשרות "לא מעורבים" וקונדוליסה רייס באה לישראל מייד ואולמרט ופרץ נכנעו ועשו הפסקת אש 48 שעות בזמן שישראל חטפה מהחיבזאללה.
  מי שחושב שישראל תתקוף מטרות אזרחיות כמו האויב – יתאכזב.
  ההגיון אומר כך: לבנון מדינה ריבונית וכל כח חמוש שיש בה ומה שיעשה הוא מבחינתנו באחריות מלאה ובהוראה ישירה של ממשלת לבנון.
  אם ממשלת לבנון אחראית מבחינתנו היא הורתה לחמושים להתקיף את ישראל מדינה ריבונית ואת אזרחי ישראל שזו עבירה על החוק הבינלאומי שצריך להיות תקף לכולם.
  מי שמתחיל לעבור על חוקים בינלאומיים – המדינה שתגן על עצמה לא כפופה לחוק הזה בזמן מלחמה ולא תואשם גם אם תשמיד ערים שלמות עם מאות אלפי "אזרחים לא מעורבים".
  כל השמאל והימין בממשלה צוחקים עלינו האזרחים.
  הבית היהודי זו מפלגה של מתיימרים שהצביעו ב- 2015 נגד חוק שמשנה בסה"כ סעיף קטן בחוק עונש מוות למחבלים (שמספיק רוב שופטים ולא צריך את כל ה-3)
  והתירוץ של הבית היהודי וגם של חברים וחברות בליכוד היה שכבר יש חוק כזה והפרקליט הצבאי צריך לדרוש את העונש אך הוא לא דורש כבר עשרות שנים.
  תבינו שזה אותם פרקליטים שרודפים את חיילי צה"ל כמו אלאור אזריה הגיבור.
  אלה חברי הבית היהודי. וגם הליכוד!
  חפשו ביוטיוב את ההצבעה לחוק עונש מוות למחבלים שאין צדיקים ותראו בעצמכם.
  נפתלי בנט היה נוכח ולפני ההצבעה למרות שביקשו ממנו הוא ניפף לשלום וברח מהמליאה עם חיוך של שפן.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן