לקיחת משכנתא היא קניה של כסף. הבנק נותן לנו כסף ואנו נדרשים לשלם לו על כל שקל שהוא נותן לנו. ככל שניקח משכנתא עם תנאים טובים יותר, נשלם פחות על כל שקל שלקחנו

משכנתא היא קניה של כסף, וכמו כל מוצר שאנו קונים, צריך לקנות אותו בתבונה.

הרכישה הכי גדולה והכי חשובה שהאדם עושה בימי חייו היא רכישת דירה. כיום רוב הדירות הנרכשות בישראל נקנות בעזרת הלוואה בנקאית הנקראת משכנתא.

לקיחת משכנתא היא קניה של כסף. הבנק נותן לנו כסף ואנו נדרשים לשלם לו על כל שקל שהוא נותן לנו. ככל שניקח משכנתא עם תנאים טובים יותר, נשלם פחות על כל שקל שלקחנו.

יותר ממחצית מנוטלי המשכנתאות ניגשים ישירות לבנק לקחת את המשכנתא שלהם, ולא מיוצגים ע"י יועץ משכנתאות.

חשוב שנדע – לבנק יש אינטרס לתת לנו את המשכנתא עם התנאים שהכי טובים לבנק, ולכן כשאנו ניגשים ישירות לבנק לקחת את המשכנתא, הבנק ייתן לנו את המשכנתא עם התנאים הכי פחות טובים לנו, שהם התנאים שהם הכי טובים לבנק.

תמיד נזכור – תפקידו של הבנק הוא למכור לנו את הכסף שלו במחיר הכי יקר שהוא יכול.

כאשר לקוח מגיע לבנק ומבקש משכנתא, הבנק ינסה לתת לו את המשכנתא שתכניס לו – לבנק כמה שיותר רווח. הפקיד המקסים והחייכן שמסביר לנו כל-כך יפה עד כמה משכנתא הזו, שהוא בנה, מתאימה לנו, משמש כסוכן מכירות של הבנק, ומקבל תגמולים על כל מכירה "מוצלחת"
של משכנתא, הוא הרי מייצג את הבנק בלבד.

אחד מהתפקידים של יועץ משכנתאות הוא לייצג את הלקוח שלו ולא את הבנק. ולכן תפקיד היועץ הוא לדאוג למשכנתא הכי טובה ללקוח שלו, ובכך לחסוך ללקוח עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא.

ההבדל בין משכנתא הנלקחת עם יועץ משכנתאות, למשכנתא הנלקחת ישירות מהבנק ללא יועץ, עשוי להגיע להפרש של מאות שקלים בהחזר החודשי.

מסקנה: משכנתא עם יועץ = חיסכון עצום בכסף!!

מתקשים להאמין ?

בואו ואנו נראה לכם שאת אותו שקל , ניתן לקנות יותר בזול.

זה הבונוס שאנו נותנים לכם.

כתבה זו הינה ראשונה בסדרת כתבות בנושא המשכנתאות.

בונוס משכנתאות – הדרך שלך לחיסכון!

יונתן לוי, יועץ המשכנתאות שלך.
058-6-55-70-70
[email protected]