ליצמן למתנדבי הצלה: תמשיכו להציל חיים בלי מחלוקות ופוליטיקה

שבת גיבוש והתרעננות למאות המתנדבים התקיים בשבת האחרונה במלון לאונרדו בירושלים. רב הארגון הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן שליט"א: הארגון הוקם על ידי מורינו פוסק הדור הרב שמואל הלוי וואזנר זצוק"ל שביקש כל העת לשמור על צניעות וטהרה בהתנדבות

שבת גיבוש והתרעננות למאות המתנדבים ונשותיהם התקיים בשבת האחרונה במלון לאונרדו בירושלים

בשבת כיבדו בנוכחותם רב הארגון הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן שליט"א, מ"מ ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובנשטיין, הרב ישראל מאיר שושן, מר אילן מועלם מנהל תחנת מד"א רמת גן, מנכ"ל הארגון וחברי ההנהלה.

בטקס המרכזי שהתקיים במוצ"ש הגיעו להשתתף מנכ"ל מד"א רמ"ג מר אלי בין, מנהל מד"א מרחב ירדן מר אורן אביטן, מנהל תחנת מד"א בטבריה מר פיני אוחיון, רבה של נצרת עילית הרב ישעיהו הרצל שליט"א.

רב הארגון הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן שליט"א נשא בסעודה שלישית דברי קודש למתנדבים: הארגון הוקם על ידי מורינו פוסק הדור הרב שמואל הלוי וואזנר זצוק"ל שביקש כל העת לשמור על צניעות וטהרה בהתנדבות, ואני יכול להעיד שהמתנדבים מקיימים את צוואת הרב. עלינו להתחזק באהבת חינם, ולשמור כל העת על רמת מקצועיות רפואית גבוהה ושלא תצא תקלה מתחת ידיכם.

הרב אברהם רובנשטיין מ"מ ראש עיריית בני ברק סיפר במהלך הסעודה בשבת בבוקר למתנדבים: "כתושב העיר אני רואה אתכם כל העת אם זה על אופנועים או ברכבים פרטיים, רצים כדי להציל חיים. יש כאן אנשים מבוגרים שמתנדבים כבר במשך 30 שנה. רואים שלא מדובר במרץ נעורים, יש כאן רצון אמיתי וכנה להציל חיים, תחת ארגון שפועל רבות בתחומים רבים למען תושבי העיר".

סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן נאם למתנדבים באירוע המרכזי שהתקיים במוצ"ש: "ארגון "הצלה" כמו האב טיפוס שזה מד"א, הם אלו שהחולה פוגש לראשונה לפני הגעה למיון. תמשיכו להציל חיים כפי שאתם יודעים בלי מחלוקות ופוליטיקה, אני ימשיך לעזור לכם ולמד"א, אתם עושים עבודת קודש ועל כך הערכתי. מאחל לכם שבוע טוב, תמשיכו להציל חיים כפי שאתם יודעים".

מנכ"ל מד"א רמ"ג מר אלי בין נשא דברים למתנדבים: "יש כאן מתנדבים שיוצאים כל יום, כל שעה, להציל חיים. למד"א אין זכות קיום ללא מתנדבי "הצלה", לכן אנחנו תומכים בכם, מחזקים אתכם ומד"א ימשיך לתמוך ולסייע בכל מה שתצטרכו כי אתם יחודיים בתחום רפואת החירום. אתם חוד החנית של מצילי החיים במד"א, המענה שאתם נותנים למקרי חירום 24 שעות ביממה פשוט מעורר השראה. אני רוצה להודות לנשות המתנדבים על התמסרותם והאפשרויות שהנכם מעניקים למתנדבים כדי שיוכלו לבוא ולהתנדב ולתת מענה לכל אירוע חירום שמתרחש בקרבתם".

מנכ"ל הארגון הרב אשר שלומוביץ סיכם את השבת: "כמידי שנה גם השנה, יצאנו בחסות ארגון החירום הלאומי של מדינת ישראל מגן דוד אדום לשבת שכולה התאחדות ואגירת כוחות להמשך העשייה הברוכה. אני גאה בכל אחד ממתנדבי ארגון "הצלה" מרחבי הארץ, אתם אלו שנותנים תקווה לחולי ישראל. אתם אלו שמגיעים לאדם בשעתו הקשה, וגורמים לו להרגיש בטוח. תמשיכו בעשייתכם המופלאה, כשאנו בהנהלת הארגון נמשיך להיות לצידכם, קשובים ונכונים לכל צורך.

ארגון "הצלה" מצוי במגמת התפתחות מואצת, כאשר בשנים האחרונות פתחנו סניפים נוספים ברחבי הארץ וידינו עוד נטויה. אני קורא מכאן לכל קהילות הקודש החרדים לדבר ה' מרחבי הארץ, המעוניינים לפתוח בתחומם סניף של ארגון "הצלה" הפועל בקדושה ובטהרה עפ"י דרכו והנחייתו המדוקדקת של מרן פוסק הדור זצ"ל שהקים ושימש כאב ומורה דרך לארגון "הצלה" מאז הקמתו. אני מזמין אתכם לפנות להנהלת הארגון, ואנו בס"ד נפתח סניפים למתנדבים יראי שמים שיפעלו תחת קורת הגג של ארגון "הצלה".

אני מבקש להודות למנכ"ל מד"א מר אלי בין, אשר עומד לימין הארגון בכל עת, על שותפות אמיצה לאורך כל הדרך, על אוזן קשבת בכל עת, על דחיפה ועידוד להמשיך להצעיד את ארגוני החירום תחת השרביט המקצועי של מגן דוד אדום. תודה מיוחדת בשם מתנדבי הארגון, על קיומה של שבת מופלאה זו, שבת שתיחרט בליבנו לזמן רב.

אני מודה לסגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, אשר טרח והגיע לכבד אותנו בנוכחותו, על פעילותו הרבה, ועל מסירותו למען ארגון "הצלה" במשך כל השנה. אני מבקש להודות למנהל תחנת מד"א רמת גן, מר אילן מועלם, על שותפות רבת שנים ועל עמידתו לימין מתנדבי הארגון".

באירוע המרכזי נערכו הגרלות על מוצרים יקרי ערך, כהוקרה ועידוד למתנדבי ארגון "הצלה", הפועלים במסירות נפש להצלת חיי אדם.

3 תגובות

מלאכים. השם יברך אותם

מתנדבי ההצלה לליצמן: ובלי… חילול שבת..

מה הכוונה של ליצמן "ובלי פוליטיקה"? האם הכוונה שלו פוליטית?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן