בהוראת הרבי מבעלזא נפתח אמש יום "התרמת ההמונים" למען מוסדות החסידות בארץ. הרעיון: לרתום את הציבור לעזרת למעלה מ-16,000 תלמידי המוסדות. היעד: שישה מיליון שקלים. והחידוש: המיזם מתבצע בין היתר באמצעות המרשתת הכשרה • קמפיין בתמונות

כלל חסידי בעלזא בארץ יצאו החל מהערב ועד למחר (רביעי) בערב, לפעילות נמרצת למען מוסדותיה של החסידות בארץ, כאשר במסגרת הפעילות פונים אלפי חסידי בעלזא אל כלל הציבור בבקשה למען יטו שכמם לעזרת המוסדות באמצעות תרומה חד-פעמית, את הקמפיין מובילה חברת "webetter" המתמחה בהובלת פרויקטים בעולם הדיגיטלי.

כידוע, מאז ומתמיד דורש כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א מקהל חסידיו לפעול ולעמוד לימין כלל הציבור מכל החוגים, כאשר האדמו"ר עצמו מנצח על המלאכה ופועל זה עשרות בשנים למען הציבור כולו על שדרותיו וגווניו השונים בהקמת מוסדות קירוב וארגוני רווחה ורפואה, וזאת לצד הפעילות הענפה בשדה החינוך, שמתבטאת בהקמת ארגוני חינוך בראשות טובי מחנכי החסידות שהשפעתם ניכרת על כלל הציבור החרדי.

כעת, כאשר המוסדות בנשיאות האדמו"ר, שכוללים כיום כ-100 היכלי תורה וחינוך, עומדים בפני צומת דרכים בעקבות הגידול העצום, יוצאים אלפי חסידי בעלזא ופונים בפניה אישית אל ידידיהם ושכניהם, קרוביהם ומכריהם, למען יתאחדו יחד ויצטרפו בהמוניהם למיזם היחודי של "התרמת ההמונים", וירימו את תרומתם למען 16,000 תלמידי המוסדות, ביניהם כ-1800 אברכי הכוללים של החסידות, כשהיעד הסופי עומד על שישה מיליון שקלים.

יום ההתרמה, שנפתח היום בשעה 18:00 לאור קריאתו וברכתו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא, צפוי להיסגר מחר (רביעי) בערב בשעה 23:00, כ-30 שעות לאחר פתיחתו.

יצויין, כי מארגני הקמפיין החליטו באופן תקדימי לבצע את המיזם בצורה מקוונת ברשת האינטרנט הכשרה, זאת באישורם של רבני החסידות.

בחסידות מציינים, כי "למען רווחתם ושגשוגם של המוסדות הקדושים, כל תרומה – קטנה כגדולה – מתקבלת בברכה מרובה ובשמחה, בדרך להשגת היעד הנכסף, כרצון כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א".

בתמונות: החסידים בפעילות למען המיזם.

הקמפיין והכנותיו בתמונות