יעקב פרי התפטר מהכנסת: "החלטתי לקחת פסק זמן"

ח"כ יעקב פרי מ'יש עתיד' הודיע על התפטרותו מהכנסת, זאת בעקבות תחקיר לא מחמיא שפורסם בעניינו. "הפרסומים המגמתיים מטילים צל כבד על פועלי רב השנים למען ביצור בטחונה של מדינת ישראל". ח"כ פנינה תמנו-שטה תחליפו בתפקיד

דרמה בכנסת: ח"כ יעקב פרי, לשעבר שר המדע, הודיע על התפטרותו מהכנסת בעקבות שורת פרסומים לא מחמיאים על התנהלות בעייתית שלו בתקופת כהונתו בשב"כ.

"מעולם לא הסתרתי את העובדה כי בעיות לב מנעו ממני להשלים שירות צבאי מלא. בחודשים האחרונים מנסים גורמים שונים לקעקע את אמינותי ופועלי רב השנים למען מדינת ישראל. כל חיי נלחמתי, פעלתי ואף נפצעתי במסגרת תפקידי בשירות הבטחון הכללי. לאור העובדה כי הפרסומים המגמתיים מטילים צל כבד על פועלי רב השנים למען ביצור בטחונה של מדינת ישראל וכמו כן על הערכים אותם מייצגת מפלגת יש עתיד, החלטתי לקחת פסק זמן מפעילותי הציבורית ולהגיש את התפטרותי מהכנסת", הסביר פרי בהודעת הפרישה שלו.

מי שתחליף יתו בתפקיד היא ח"כ לשעבר פנינה תמנו-שטה.

"אנו מכבדים את החלטתו של פרי להתפטר מהכנסת. פרי שירת יותר מ 30 שנים בשב"כ במהלכן אף נפצע קשה וחזר לשרות. תרומתו של פרי למאבק בטרור ולביצור בטחונה של מדינת ישראל עוד יעמדו לזכותו שנים רבות", נמסר ממפלגת 'יש עתיד'.

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד: "תרומתו של חבר הכנסת פרי למען בטחונה ישראל היא מהחשובות שידעה מדינת ישראל. אני מעריך את החלטתו של יעקב פרי המשקפת את ערכי יש עתיד והנורמות הציבוריות שחרטה על דגלה."

5 תגובות

פחות אחד יותר נחמד

ברוך שפטרנו
וללפיד וחבר מרעיו: בקרוב אצלכם

בני אני סובל בשמיים על מה שחוללתי ליהודים החרדים לדבר ה', אני לבז במרומים ואין לשער את גודל העלבון והצער שלי על מעשיי הרעים ואני עוד ממשיך לסבול בגללך. תפסיק כבר! אין מעצור לסבל שלי. מאביך. טומי

כן יאבדו כל אויבך השם…..

הכל בגלל ביבי וחקירות השחיתות שלו
אם הוא לא היה כ"כ מושחת ונחקר
יעקב פרי לא היה לוקח 'פסק זמן'
ויאיר לפיד לא היה מברך ואומר שזה 'משקף את ערכי יש עתיד'
ומי יודע כמה בקבוקים משלם לפיד לביבי וכמה סיגרים משלם ביבי לפרי
והריח ברור ומובהק ונודף: 'הון ושלטון-סרחון'

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *