צילומים: פלאש 90

"טענות מקוממות": סערה בעקבות הרמיזות כאילו נתניהו יזם את ההסלמה

בשמאל הקיצוני מאשימים את נתניהו בהסלמה בצפון. אלדד יניב: "יכול להיות שכל מה שקורה בצפון זה בגלל החלטות המשטרה ביום שני?". ראש האפזיצה גינה את הדברים ואמר: "כמי שנמצא בתמונת העניינים - חד וחלק מדובר באירוע ביטחוני חמור"

איש השמאל אלדד יניב שמארגן בתקופה האחרונה הפגנות נגד ראש הממשלה נתניהו מידיי מוצאי שבת רמז הערב כי נתניהו יזם את המתיחות בצפון כדי שלא יעסקו בהמלצות המשטרה הצפויות נגדו בתיק 1000 ו2000. לדברי יניב "אין פטריוט ישראלי שלא שואל את עצמו: יכול להיות שכל מה שקורה בצפון זה בגלל החלטות המשטרה ביום שני? זו בדיוק הסיבה שביבי חייב להתפטר כמו אולמרט: אין לו תוקף מוסרי לקבל החלטות שיראו לנו נקיות".

גם ח"כ אילן גילאון, המועמד לראשות מרצ, אמר דוברים דומים, לדבריו יש יתכן וההסלמה בצפון היא ניסיון של ראש הממשלה בנימין נתניהו "להציל את עצמו" מחקירותיו. "יש לקוות כי נתניהו לא יחמם את הגזרה הצפונית כדי להציל את עצמו מהחקירות והמלצות המשטרה בתיקים בעניינו שצפויות להתפרסם בשבוע הבא", אמר גילאון.

חברת מפלגתו, יושבת ראש מר"צ זהבה גלאון גינתה את הדברים וכתבה בחשבון הטוויטר שלה כי "תיאוריות הקונספירציה שרצות עכשיו, לפיהן נתניהו מייצר מלחמה כדי להסיח את הדעת מחקירותיו, הן מופרכות ומיותרות. נתניהו ציניקן, אבל הוא לא דמות של נבל מקומיקס, והוא בטח שלא ארגן הפלת מטוס ישראלי רק כדי לדחות את המלצות המשטרה. הטענות האלה מעליבות ומקוממות".

גם ראש האופזיצה ח"כ יצחק הרצוג תקף את הדברים ואמר "במהלך היום שמעתי כמה התבטאויות חמורות הזויות המייחסות מניעים פוליטיים למצב הביטחוני. אני מבהיר כראש אופוזיציה וכמי שנמצא בתמונת העניינים – חד וחלק מדובר באירוע ביטחוני חמור. הפוליטיקה לפוליטיקה והביטחון לביטחון".

9 תגובות

איך אתם מפרסמים תמונה ליד תמונה ראש ממשלה עם עבר מרשים ורקורד מבצעי פוליטי ואישי עשיר
על יד כלומניק
כביכול לומר זה מתעמת עם סה
איפה הם בכלל נפגשים אני לא יודע
אולי בעולם הדמיון של אלדד יניב

נתניהו חזק ואמץ אל תתייחס לפרשנות של השמאל אף אחד לא קונה את הדעות שלהם ואת של האהובים עליהם ………

ברוך ה' שהציבור מבין טוב מאד שאין תחליף ריאלי לביבי, ואף אחד לא מאמין לתקשורת השמאלנית
רק חבל שביבי לא יודע מזה.

הדברים של אלדד יניב 'טיפשיים'. מסיבה הפשוטה שלפי השתלשלות האירועים האחרונים, ההסלמה התחילה מחדירת מזל"ט אירני לשטח ישראל.
ולא מדינת ישראל הם אלו שהתקיפו תחילה ויזמו אותה.
אבל מה לעשות שאלדד יניב לא נותן לעובדות לבלבל אותו ממטרתו המוצהרת להפיל את 'נתניהו'.

את מעניין בכלל הפרחח הזה? שוחר מדון וריב

תזכורת למגיבים הדתיים: אסור להחניף למחלל שבת בפרהסיא, לא בגלל פרומקייט אלא שזוהי ההלכה

למי מפרגנים כאן כל כך לאיש שהרס לכל כך הרבה יהודים חרדים את החיים שנשענו שנים על גבי שנים על דמי הקצבאות ילדים שהמליונר הזה שמעולם לא נפגש עם מחסור קיצץ לא משנה מאיזה סיבה כי שום דבר בעולם לא יצדיק צער של יהודי ובפרט של שומר תורה ומצוות
לא נשכח ולא נסלח
קצת פרופורציה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יהודי סולח ושוכח ובפרט יהודי שומר תורה ומצוות
באגב, הביטוי "לא נשכח ולא נסלח" מקורו לא טהור מאחינו הרחוקים לצערנו
ובמחוזותינו לא נכירנו
לעצם הענין מתחבר לרעיון דבריך שאין להחניף וכולי לאדם הרחוק מארחות חיינו
אם כי הוא לפחות הרע במיעוטו ועוד יותר מכך
עוד נתגעגע אליו ומה שלא עושה השכל עושה הזמן ומוכיח!

צריך לסתום לו את המקרופון ואז לא ישמעו ממנו. מיהו בכלל שיגיד למה קרה כל הסיפור עם הצפון? זה בן אדם לא בריא בשכלו אפילו שערות ראשו ברחו לו אז שכל נשאר לו???
לגבי ביבי אין לי שום פרגון אבל את האמת צריך לומר עזבו אותו לנהל את המדינה. אנחנו מוקפים מכל צד אויבים האם יש לנו להתעסק בעניין הסיגרים וכו'. אז עזר לחבר אז מה קרה בגלל זה הוא נבחר להיות ראש ממשלה??? אסור לחברים להחליף מתנות?? פעם הוא נותן לביבי ופעם ביבי נותן לו. לדעתי כל מי שידבר בתקשורת על הנושא הזה יחשב כמשבש את החקירה.!!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *