במפלגת השלטון לא אהבו את הביקורת שהטיח יו"ר 'הבית היהודי' בראש הממשלה על התנהלותו. ח"כ מיקי זוהר: "העם לא אוהב תליינים" • בתוך כך, מפלגת המחנ"צ יצאה הבוקר בקמפיין חוצות הקורא לנתניהו להתפטר, תוך ציטוטי עבר שלו נגד אולמרט

בליכוד לא אהבו – בלשון המעטה – את הביקורת שמתח אמש יו"ר 'הבית היהודי' על התנהלותו של ראש הממשלה. "ביד ימין הוא מלטף, וביד שמאל סוטר. בנט חושב שככה הוא יקבל מנדטים, אבל חכה לבחירות, אפילו את ה-8 מנדטים שיש לו הוא לא יקבל", אמר ח"כ מיקי זוהר בראיון לגל"צ.

לדבריו, "העם לא אוהב תליינים".

זעם בפרקליטות: "המשטרה ניפחה את בלון ההמלצות. זה טירוף"

בתוך כך, מיליוני נהגים שנוסעים מהבוקר בנתיבי איילון יצפו בדבריו של ראש הממשלה בנימין נתניהו המתייחס לחקירות המשטרה. "ראש ממשלה השקוע עד צוואר בחקירות – אין לו מנדט ציבורי ומוסרי לקבוע דברים גורליים…הדבר הנכון לעשות הוא שהממשלה הזו תלך הביתה"(נתניהו, 2008)

שלט הענק, שנתלה על ידי המחנה הציוני מתפרס לגודל של 1000 מ"ר ובו הציטוט של נתניהו בהתייחסו לחקירת ראש ממשלה מכהן אחר – רק לפני 10 שנים.

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי: "נתניהו לא יברח מאחריות ולא יסתתר מפני הבושה. המלצות המשטרה חמורות ונתניהו איבד את המנדט להוביל את ישראל.  מיליוני נהגים שיחלפו על פני השלט מדי יום רוצים שנתניהו יתפטר מתפקידו  ושישראל תהיה שוב מדינה נקיה משחיתות ובראשה מנהיגות חדשה וישרה. נתניהו אינו יכול לכהן יותר כראש הממשלה ועליו להתפטר מתפקידו. הגיע הזמן לשים סוף לתרבות השחיתות השלטונית של נתניהו ושותפיו"