ראש הממשלה בנימין נתניהו ייפגש עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ ב-5 במרץ בבית הלבן. מהבית הלבן נמסר כי "לנשיא יש מערכת יחסים נהדרת עם ראש הממשלה והוא מצפה לפגישה עמו". בכיר אמריקני התייחס לחקירת נתניהו ואמר "הן עניין פנימי ישראלי והן לא ישפיעו על תכנית השלום"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ייפגש בעוד קצת יותר משבועיים עם נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, בוושינגטון. מהבית הלבן נמסר אמש כי "לנשיא יש מערכת יחסים נהדרת עם ראש הממשלה והוא מצפה לפגישה עמו".

בכיר בבית הלבן אמר היום כי נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, ייפגש עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ב-5 במרץ בבית הלבן. נוסף לכך, אותו בכיר אמר כי ההתפתחויות בחקירות המשטרה נגד נתניהו הן עניין פנימי ישראלי והן לא ישפיעו על תוכן תכנית השלום של הנשיא טראמפ או על עיתוי הצגתה, כך דווח בערוץ 10.

פגישתם הקודמת של טראמפ ונתניהו נערכה בחודש שעבר בשולי הוועידה הכלכלית בדאבוס. במהלך הפגישה, תקף טראמפ את הפלסטינים "עשינו הרבה למען הפלסטינים ואנו מקווים שהם יעשו שלום למען עמם. אתם יודעים מה? היו הרבה שנים של הרג, הרבה שנים של הרג הדדי, הם בוודאי עייפים ונגעלים מכך", אמר הנשיא והוסיף: "ישראל רוצה שלום, הפלסטינים יצטרכו להחליט אם הם רוצים שלום. אין לי מושג אם הוא יקרה בסוף. הם יצטרכו להחליט קודם".

בשבוע שעבר אירע תקרית לא נעימה בין נתניהו לבית הלבן כשנתניהו הציר בישיבת סיעת הליכוד כי מתקיימים שיחות עם האמריקנים בנוגע לסיפוח יהודה ושומרון והבית הלבן הוציא הודעת הכחשה לדברי נתניהו ואילץ אותו לפרסם הודעת הבהרה.