ח"כ מיקי זוהר מהליכוד יצא הבוקר נגד מה שהוא מכנה "הרדיפה נגד ראש הממשלה" וערך השוואה שגררה גינויים רבים במערכת הפוליטית, בעיקר מצד האופוזיציה. מפלגת 'העבודה': "אבדן ערכים מוחלט. "מיקי זוהר מבייש את הליכוד, הכנסת והמדינה"

ח"ק מיקי זוהר העניק היום ראיון לרדיו חיפה והתייחס לחקירות והפרסומים הפליליים בעניינו של ראש הממשלה. "אנחנו בנקודה שבה אנחנו רואים מצב שבו יש רצח פוליטי של ראש ממשלה שכלול כמובן ברדיפה פוליטית…בעיני מה שעושים לראש הממשלה זה רצח פוליטי", כך זוהר.

הוא הוסיף: "כן, אני משווה את רצח רבין למה שעושים לראש הממשלה. אני משווה בין הדברים. כי מה שעושים לראש הממשלה, עושים לו הכל למעט ליטול את חייו. רוצים להדיח את ראש הממשלה מתפקידו לא בדרך דמוקרטית".

ההשוואה המוגזמת עוררה, כצפוי, מחאות רבות במערכת הפוליטית ומחוצה לה. ממפלגת 'העבודה' נמסר בתגובה: "אבדן ערכים מוחלט. לא נשכח ולא נסלח לכל אלה שעמדו על המרפסת, שלקחו חלק בתהלוכת ארון הקבורה והובילו את מסע ההסתה הפרוע ומשולח הרסן שתידלק את רוצח ראש ממשלת ישראל, יצחק רבין ז"ל".

בעבודה הוסיפו: "מיקי זוהר מבייש את הליכוד, מבייש את הכנסת ומבייש את המדינה. אם עוד נשאר בתנועת הליכוד משהו מערכי הממלכתיות עליהם להתנער מדבריו ולגנותם מיד ובפה מלא".