צילום: פלאש 90

הקרב על חוק הגיוס: מועצת גדולי התורה של אגו"י תתכנס

באגודת ישראל עמלים על סגירת הפרטים הטכניים האחרונים לקראת כינוס מועצת גדולי התורה של המפלגה בסוף השבוע • במוקד הכינוס: הקרב על חוק הגיוס וחילולי השבת בחסות הממשלה • ליברמן: "נביא את הצעת החוק הכי טובה לעם ישראל"

הקרב על חוק הגיוס: במקביל לפעילות הנציגים החרדים בסוגיה הסבוכה, תתכנס בסוף השבוע מועצת גדולי התורה של 'אגודת ישראל' כדי לדון בענין. כמו כן צפויים חברי המועצת לדון בסוגיית חילולי השבת והתקנות החדשות בענין הפטור לבנות משירות צבאי.

עסקני המפלגה עמלים בשעות אלו על סגירת הפרטים הטכניים האחרונים, כאשר אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון כינוס המועצת צפוי להתקיים ביום חמישי הקרוב בשעות אחה"צ.

בתוך כך, שר הביטחון, אביגדור ליברמן, שמסתמן כמכשול העיקרי בפני המפלגות החרדיות, נשאל בפתח ישיבת סיעת 'ישראל ביתנו' "האם לא יותר נכון לשתף את המפלגות החרדיות בנושא" (ליברמן החליט למנות בשבוע שעבר וועדה מיוחדת ללא אף נציג חרדי. ב"ב). "אני לא מתכוון להתערב בעבודת הצוות, לא לכוון אותם ולא לתת להם עצות, אמרתי שיביאו את הצעת החוק הכי טובה לעם ישראל. 'תתעלמו מכל הלחצים הפוליטיים והניסיונות להשפיע, אלא תביאו משהו שהוא טוב לעם ישראל, נקודה'", השיב ליברמן.

נהוא הוסיף: "כשיהיה מוצר מוגמר אני כמובן אקרא את זה ואציג את זה לאחרים אבל בשלב זה אני לא מתכוון לפרט ולא להתערב עד שלא נראה את טיוטת החוק".

קרא עוד בנושא

גיוס בנות? הרקע ההיסטורי, העובדות וההצהרה: "אם יגייסו בת אחת, אתפטר"

גפני: "לא תהיה עמימות סביב חוק הגיוס; ח"כ ביטן חסר לקואליציה"

מקלב ופרוש על ההפגנות נגדם: "גדולי ישראל שלחו אותנו, לא המפגינים"

8 תגובות

שהם מנהיגי הדור ולא המפגינים
ברור שבכנסת החרדים עושים את המקסימום וגם זה בנסי נסים-הפיתרון לפרוש מהממשלה זה אותו פיתרון לא להצביע שאת זה עושה מוצלח בת היענה
רק שלא להתייצב זה פיתרון אדיר ולהבדיל מהמישור הפרלמנטרי

למה המועצת של דגל לא מתכנסים

מה יש לדבר על התקנות החדשות בענין גיוס בנות אחרי שיתד כתב שהכל שקר וכזב, זה קשור רק לבנות חילוניות המצהירות כזב. אהה… המודיע והמבשר כבר כתבו למחרת אישור התקנות שזה יפגע גם בבנות דתיות השומרות תו"מ. כלומר עמדת אגו"י שונה בעניין מדגל התורה.

על דיברתי!!
לא ייצא מזה כלום. נקודה.

אסור בכלל ובפרת שבחור או בחורה שומרי תו'מ יחתמו בלשכת גיוס כלל וכלל. אם אין שר חרדי בממשלת המינים שיפסוק לא לחתום לאלתר אזי אסור להצביע לשום מפלגה חרדית או דתית כזו או אחרת שפועלת למען היהדות אך משתפת פעולה עם ממשלת רשע וזדון. יהרג ובל יעבור .

חברי הכנסת, נהיו מנהיגי הדור – משיח דחוף

לא אלמן ישראל! סמוך ובטוח אני שמנהיגי הדור שליט"א שעליהם נשען כל בית ישראל יטכסו יחד עצה ויביאו ישועה לכלל ישראל להינצל מכל אויביהם הגשמיים והרוחניים!

היום ב'יתד' יש כתבה נוספת ש'אין שום גזירה' ותפסיקו לקשקש בשכל. זה שרבני המועצת של אגודה רוצים לקבל מידע ל הופך שיהיה גזירה. די.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו