איש העסקים העומד במרכזו של תיק 4000 מגיב לראשונה למעצרים והפרסומים השונים. "מכחיש בכל תוקף את החשדות נגדו. מציע להתאזר בסבלנות ולא למהר להסיק מסקנות"

תיק בזק: איש העסקים שאול אלוביץ', בעל השליטה בחברה ובאתר 'וואלה', מגיב לראשונה להתפתחויות בתיק. מטעמו נמסר: "מכחיש בכל תוקף את החשדות נגדו. מציעים להתאזר בסבלנות ולא למהר להסיק מסקנות. סמוכים ובטוחים שכאשר הדברים יתבהרו, ניתן יהיה להיווכח שלא עבר כל עבירה"

מסתבך? פרקליטו של רה"מ התפטר "כדי למנוע לזות שפתיים"

מוקדם יותר דיווחנו כי עורך הדין ז'ק חן, אחד הפרקליטים שבצוות ההגנה של רה"מ בפרשיות השונות, הודיע על התפטרותו – זאת לאור העובדה שהוא מייצג גם את בעלי בזק, שאול אלוביץ'.

בהודעה שמסר לתקשורת נאמר: "לפני מספר חודשים נעתרתי לבקשת ראש הממשלה שבקש שאסייע לו בייעוץ לחקירה בתיקי 1,000 ו-2,000 שהם העניינים היחידים בהם נחקר. באותה עת הבהיר היועמ"ש שראש הממשלה אינו חשוד בתיק 3,000 ואילו תיק 4,000 שנפתח אתמול, כלל לא בא לאוויר העולם.

עתה, עם פתיחת החקירה בתיק 4,000 ולמרות שאין כל מניעה חוקית או חשש לניגוד עניינים בין הייעוץ בתיקי 1,000 ו-2,000 לבין חקירה זו, החלטתי על דעת ראש הממשלה כי על מנת למנוע לזות שפתיים, לא אמשיך לייעץ לראש הממשלה באף עניין, לפחות עד שהדברים יתבהרו.