למרות ההתפתחויות האחרונות בתיק בזק והפרסומים על הקדמה אפשרית של הבחירות, יו"ר 'כולנו' אינו מעוניין לזעזע את הקואליציה בשלב זה • בינתיים בליכוד: מיקי זוהר ודודי אמסלם היחידים שיוצאים להגן בתקשורת על נתניהו

שר האוצר, משה כחלון, מבהיר הבוקר כי אין בכוונתו לפרוש מהקואליציה לפני הכרעת היועץ המשפטי לממשלה בתיקי נתניהו, זאת למרות ההתפתחויות האחרונות בפרשת בזק והפרסומים על הקדמת הבחירות.

"אני לא משנה את עמדתי לגבי הישארות בקואליציה", כך כחלון לכתבים במזנון הכנסת.

דריכות במערכת הפוליטית: "גוברים הסיכויים לבחירות עוד השנה"


בינתיים בליכוד, בכירי ושרי המפלגה מעדיפים לשמור על שתיקה, כאשר מי שיוצאים להגנת נתניהו הם חברי הכנסת דודי אמסלם ומיקי זוהר. "מי זה עד מדינה? בדרך כלל זה עבריין. בדרך כלל העבריין הכי נחות. אתה לא תפתח חנות מכולת עם עד מדינה. יש לעד מדינה שתי מעלות: אחת שהוא עבריין, שתיים שהוא מלשין על חברים שלו", אמר אמסלם בראיון לרשת ב.

הוא הוסיף: "נשמע לך סביר שרה"מ יבוא, ישלח מישהו, יגיד לו ללכת למי שהייתה נשיאת המחוזי ולהציע הצעה כזאת? וכל זה על מה? אני בשוק מכל מה שקורה. אזרחי מדינת ישראל חשים לא נוח מכל מה שקורה פה. על סיגרים לא חוקרים ראש ממשלה בשום מקום. הייתה להם קונספציה בראש".

ואילו ח"כ מיקי זוהר קרא לנתניהו שלא להסכים לרעיון של נבצרות זמנית לצורך ניהול המערכה המשפטית שלו. בראיון ל'חדשות' אמר זוהר: "חס וחלילה שייצא לנבצרות וייתן לתקשורת ולשמאל פרס על העליהום שהם עושים לו ועל ניסיון ההפיכה שהם עושים בצורה לא דמוקרטית".

סקר חדש: הליכוד לשיא, 'יש עתיד' ו'המחנה הציוני' מצטמקות