ההנחיה של ראש העיר: אפס סובלנות למשווקי הנפצים בעיר

כמידי שנה התקיימה בלשכת ראש העיר ישיבת הסיכום להיערכות מרובת האגפים לימי הפורים בעיר אלעד

באלעד מוכנים לפורים. בלשכת ראש העיר ישראל פרוש התקיימה השבוע ישיבת סיכום היערכות על ידי כלל האגפים והמחלקות הקשורות לכך בעירייה, וכן נציגי המשטרה וכיבוי האש.

במהלך הישיבה נדונו דרכי הפעולה לשמור על ימי הפורים בעיר אלעד בצורה שקטה וטובה, בהמשך למסורת הרחובות השקטים בשנים האחרונות, תוך שיתוף פעולה של כלל הגורמים העירוניים למען הדבר.

במהלך הישיבה נסקרו סדרי הכוחות שיפעלו בעיר במהלך ימי הפורים, כאשר ראש העיר מנחה את המשתתפים לגלות אפס סובלנות כלפי כל מי שיפעיל או ישווק נפצים בעיר. מפקד נקודת המשטרה באלעד סילבן עייש, עדכן כי נעשות פעולות רבות בנושא, ואת התוצאות ניתן לראות ברחובות השקטים יחסית מפיצוצים בימים אלה.

כמו כן חולקו התפקידים של המשתתפים השונים, לסייע בתכלול הפעילות הרבה הנעשית בעיר במהלך הפורים, כמו אירועים מרכזיים לנוער על מנת למזער ככל הניתן את השוטטות ברחובות ולשמור על שגרת החיים ותחושת הבטחון. מנכ"ל העירייה זאב קשש שחוגג את הפורים בט"ו בעיר מגוריו בירושלים, עדכן כי יגיע לראשונה לאלעד במהלך הפורים כדי לעקוב אחר הפעילות.

בישיבה השתתפו ראש העיר ישראל פרוש, מנכ"ל העירייה זאב קשש, רמ"ט ראש העיר מנחם אמיתי, מנהל יחידת האכיפה – שיטור עירוני אפי שטרן, מנהל אגף החינוך מרדכי בארי, מנהל מחלקת הנוער יחיקם גמליאל, מנהל מחלקת תרבות ברק שטיגליץ, מנהלת האגף לשירותים חברתיים הגב' לבנת לווינשטיין, עוזר ראש העיר חיים מאיר רוזנפלד, מנהל הבטחון אבי אל על, וכאמור נציגי המשטרה והכיבוי. כמו כן השתתפו רכזי מחלקת הנוער ונציגי תכנית עיר ללא אלימות באלעד.

2 תגובות

כאחד שמתגורר בחו"ל אני יכול להעיד ששימוש בנפצים וחזיזים זה מעשה גויים ממש! משום שבחג המולד ולקראת תחילת השנה האזרחית בשעת 12 הגוים זורקים נפצים וכל מרעין בישין!!!

לכבוד שאול משה אלימלך סיתהון דבאח.
גם עצם המגורים בחו"ל זה מעשה גויים. בוא לארץ הקודש, מחכים לך כאן.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *