"אני שמח לסגור איתכם מעגל": ההקלטות ששברו את פילבר

מנכ"ל 'וואלה' הדהים את החוקרים כשסיפק להם הקלטות בהן נשמע אלוביץ' מעביר לו הנחיות מפורשות באשר לסיקור אוהד לנתניהו. גורמים המקורבים לחקירה: כשפילבר הבין מה עבר לו מעל הראש - הוא החליט להפוך לעד מדינה

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

מנכ"ל אתר "וואלה", אילן ישועה, סיפק בימים האחרונים לחוקרים הקלטות שבהן נשמע בעל השליטה בבזק, שאול אלוביץ', כשהוא לוחץ עליו להעניק סיקור מפרגן לראש הממשלה בנימין נתניהו ולמשפחתו – כך נחשף הבוקר ב'ידיעות אחרונות'.

ע"פ הדיווח, הקלטות אלוביץ' סיפקו את פריצת הדרך בחקירת פרשת 4000, שבמסגרתה נבדק החשד להטיית הסיקור ב"וואלה" בתמורה להטבות רגולטוריות של משרד התקשורת לאלוביץ' והחברות שבבעלותו. "

ישועה זומן בימים האחרונים למסור עדות לחוקרי הרשות לניירות ערך ולהב 433, והחוקרים הבינו כי בכוונתו לשתף פעולה ולספר כיצד אלוביץ' לחץ עליו ומסר לו הוראות עריכה. אבל אז ישועה הדהים אותם, וסיפר כי הבין בזמן אמת שמשהו לא בסדר במסע הלחצים שהפעיל עליו אלוביץ' – והחל להקליט את השיחות ביניהם. כשישועה הציג לחוקרים את ההקלטה הראשונה, הלסתות נשמטו כששמעו במו אוזניהם כיצד מועברת לו ההנחיה המפורשת", כך בדיווח.

גורמים במערכת אכיפת החוק צוטטו בכתבה: "הקלטת הייתה אחד הדברים המרכזיים שהביאו לשבירתו של פילבר והפיכתו לעד מדינה". זאת לאחר שהוא התחיל להבין מה התרחש מעל ראשו בשעה ששימש מנכ"ל משרד התקשורת והיטיב עם אלוביץ'. הגורמים הוסיפו כי אחרי שהחליט לשתף פעולה לחץ פילבר את ידי חוקרי רשות ניירות ערך, אותם הכיר מהחקירה הקודמת, ואמר: "אני שמח לסגור איתכם מעגל".

3 תגובות

הבנתם?
במדינה שמאלנית צריך לדרוש סיקור הוגן לימין
ואחרכך מקבלים כלא
כי איך העזתם בכלל לשבור ימינה?
בושה.

ממש מזעזע! הנחיות לתת סיקור אוהד! פשוט מחריד! איזה פשע מאורגן! חייבים לתפוס את הפושע שהעז לשלוח מישהו לבקש סיקור הוגן! איזה דרמה! הלסתות שלהם נשמטו!!! האמת, אחרי הפשעים של גברת נתניהו עם הבקבוקים והגלידות, למה כבר אפשר לצפות מכאלו פושעים נאלחים?

הגיע הזמן להוציא מחוץ לחוק את עניין עד המדינה.
מגוחך, השופטים פעמים רבות מטיפים לנאשמים מוסר מתוך התורה כמה חמור הוא השוחד בזמן שהם מקבלים עד משוחד….

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן