פרשת בזק: חוקרי להב 433 הגיעו הבוקר למעונו הרשמי של רה"מ בירושלים, שם מתקיימת חקירתו באזהרה. במקביל מתקיימות במשרדי היחידה בלוד חקירותיהם של רעייתו, שאול אלוביץ', ניר חפץ ומקורב נוסף לרה"מ שנעצר הבוקר. כל הפרטים

בוקר דרמטי בחקירת פרשת בזק (תיק 4000): ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נחקר כעת במעונו הרשמי בירושלים, כאשר במקביל מתקיימת חקירתה של רעייתו שנערכת במשרדי להב 433.

קיומה של החקירה במקביל נועדה לאפשר לחוקרים לעמת את השניים עם הראיות החדשות שנאספו, תוך מניעת האפשרות כי הם יצליחו לתאם עדויות ביניהם.

כמו כן נחקרים הבוקר בעל השליטה בבזק, שאול אלוביץ', יועץ התקשורת ניר חפץ, ומקורב נוסף לרה"מ שכיהן בעבר בתפקיד בכיר במשרד התקשורת ונעצר הבוקר.

אמש פורסמה בחדשות 2 הערכה לפיה ראש הממשלה נתניהו לא נשמע בהקלטות השונות שיש בידי מנכ"ל אתר "וואלה!" אילן ישועה, הקלטות המוכיחות לכאורה יוזמות לסיקור חיובי תמורת הטבות לבזק. יחד עם זאת, ככל הנראה מצויות בידי החוקרים ראיות המצביעות על מעורבותה של שרה נתניהו במהלכים המתוארים, לרבות שיחות מוקלטות המתעדות את זה.

"ככל הנראה, אלוביץ' העלתה את רעיית ראש הממשלה לשיחה עם ישועה בנוגע לסיקור מסוים באתר שלא היה לרוחה של נתניהו. לפי שעה לא ידוע האם נתניהו התערבה בשיחה באופן אקטיבי ודרשה שינוי כזה או אחר בסיקור או שמא רק האזינה", כך בדיווח.

אם אכן זה המצב, הרי שנתניהו צפוי – ולא בפעם הראשונה – לטעון שלא היה מודע למהלכים הללו שהתנהלו, לטענתו, מאחורי גבו.