מקורבם של בני הזוג נתניהו, ניר חפץ, נחקר כעת בלהב 433 לקראת הפיכתו לעד מדינה. דיווח: צפוי להעיד נגד נתניהו גם בפרשיות שטרם פורסמו, אך יגרום במקביל לסגירת תיק החקירה בענין ההצעה המפוקפקת לשופטת גרסטל

יועץ התקשורת לשעבר ומקורבם של בני הזוג נתניהו, ניר חפץ, נחקר כעת בלהב 433 לקראת הפיכתו לעד מדינה. בערוץ 10 נחשף כי "במסגרת הסדר עד המדינה המתגבש, יספק יועצו של ראש הממשלה, ניר חפץ, מידע על פרשיות הנוגעות לרעיית רה"מ, שרה נתניהו. כמו כן, יספק חפץ מידע על פרשיות שבהן מעורב רה"מ בנימין נתניהו הידועות לציבור וגם פרשות שעדיין אינן ידועות".

עוד דווח כי במהלך חקירותיו, חפץ כבר העביר מידע לחוקרי המשטרה, אך בשלב זה, טרם חתימת הסדר עד המדינה איתו, לא ניתן לעשות שימוש במידע".

ואילו 'הארץ' מדווח שחתימת ההסכם תביא ככל הנראה לסגירת תיק 1270. "איש סודו של נתניהו ניר חפץ צפוי להעיד כי ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה לא ביקשו ממנו לפנות לשופטת בדימוס הילה גרסטל, ולהציע לה את תפקיד היועצת המשפטית לממשלה תמורת סגירת תיק המעונות. לטענת חפץ, אלו היו "דיבורים בעלמא" בינו לבין היועץ האסטרטגי אלי קמיר, ללא כל כוונה לקדם את הדברים", כך בדיווח.

דיווח: ניר חפץ במו"מ מתקדם להפוך לעד מדינה