אלפים ובראשם גדולי ישראל מכל חוגי היהדות החרדית צפויים ליטול חלק הערב במעמד האדיר של הכנסת ספר תורה שנכתב לעילוי נשמותיהם של בני חזקו ע"י מאות ההורים, וע"י מרנן ורבנן שליט"א גדולי ומנהיגי הדור

אלפים ובראשם גדולי ישראל מכל חוגי היהדות החרדית צפויים ליטול חלק הערב במעמד האדיר של הכנסת ספר תורה שנכתב לעילוי נשמותיהם של בני חזקו ע"י מאות ההורים, וע"י מרנן ורבנן שליט"א גדולי ומנהיגי הדור.

חזקו הוקם כידוע לפני כ-5 שנים ע"י הרב אברהם קלוגר ומשפחתו שלאחר האסון הכבד שפקד אותם, שמו לב לכך שהנושא הזה בעצם "מודחק" בציבור החרדי, ואין מקום שמרכז תחת קורת גג אחת את כל הנושאים הרבים שנלווים לאסון שכזה.

בהכוונתם ועצתם של גדולי ישראל יצא לפועל רעיון הקמת המשפחה שתאחד ותטפל במשפחות אלו, וכיום זה כבר הפך למושג. קרה אסון ל"ע? מיד מעדכנים את מוקד 'חזקו' ויודעים שהנושא מטופל הן מהצד המקצועי והנפשי להורים ולילדים והן בדברים הטכניים וכו'.

ע"פ בקשת הורים רבים התקיים לפני כשנתיים מעמד רב רושם של תחילת כתיבת ספר תורה משותף לעילוי נשמותיהם הזכות של כלל ילדי 'חזקו'. צוות חזקו בראשות ה רב קלוגר עלו עם גוילי הקודש של ספר התורה למעונם של גדולי ישראל בארץ ובחו"ל וכולם ללא יוצא מן הכלל נטלו חלקם בספר קדוש ונדיר זה, הן ע"י כתיבת אות בפועל ממש והן ע"י רכישת שורות ושותפות.

לראשונה ככל הנראה מוכנס ספר תורה מיוחד כזה אשר נתרם ע"י מאות הורים לעילוי נשמות צאצאיהם, ואכן מכתבו הנדיר של כ"ק האדמו"ר מראחמסטריווקא שליט"א בו הבטיח גדולות ונצורות למשתתפים בספר התורה- מוכיח על כך.

בשבועות האחרונים עמלו צוות ההפקה של "סטייל הפקות" יחד עם צוות 'חזקו' ללא הרף ימים ולילות כדי לארגן מעמד מסודר ומוצלח כראוי לכבוד התורה ולזכר נשמות בני חזקו.

בשעה 3 בצהריים היום יחל מעמד כתיבת האותיות בבית משפחת קלוגר ברחוב יהודה הלוי 8 בבני ברק, ובשעה 5 תצא התהלוכה המפוארת בהשתתפות אלפים לכיוון האודיטוריום העירוני ברחוב ירושלים שם יאמרו את המזמורים כנהוג ויוכנס ספר התורה במחולות וריקודין.

לאחמ"כ תתקיים סעודת המצוה באולמי 'קונקורד' המפוארים בב"ב בהשתתפות מאות ההורים ובראשות מרנן ורבנן שליט"א.

מהנהלת 'חזקו' נמסר כי למען הסדר הטוב לא תותר כניסה לאולם האירועים ללא כרטיס שחולק מראש להורים המשתתפים.