ברגע האחרון: האדמו"ר עיין ב'הליכות חיים', וההליך הרפואי נדחה

בשל קטע בספרו של כ"ק בעל 'השפע חיים' מצאנז זצ"ל, הוחלט לדחות את הטיפול הרפואי של רעייתו הרבנית שעות ספורות בטרם החל • כל הפרטים

בשעה שבכל ריכוזי חסידות צאנז בעולם נישאו תפילות לשלומה של הרבנית הישישה מצאנז לקראת ההליך הרפואי המורכב אותו היתה אמורה לעבור אמש (רביעי) במרכז רפואי בקליבלנד שבאוהיו, חלה תפנית, וההליך הרפואי נדחה למועד אחר.

כפי שנודע ל-JDN, הוחלט לדחות את ביצוע הטיפול לבקשת בנה הגדול, כ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א, שבתום תפילת שחרית אמש עיין כהרגלו בספר 'הליכות חיים', על זמני ומועדי היום, שבו כותב אביו האדמו"ר זצ"ל בשמו של 'קב הישר' כי "יום כ' אדר (שחל אמש) הוא מהימים המועדים לפורענות, וכי אין להקיז בהם דם".

הדברים הובאו בפני כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג, ששוהה עתה לצד אמו הרבנית, ובעצה אחת הוחלט על דחיית הטיפול למועד שטרם נקבע סופית.

כזכור, הרבנית מצאנז, המתגוררת ביוניון סיטי שבניו ג'רזי, אושפזה לפני כחודשיים בבית החולים 'הר סיני' במנהטן עקב דלקת ריאות חריפה, ובחסדי שמים שוחררה ממנו כעבור שבועיים. כפי שדווח ב-JDN, יצאה אמש הרבנית עם בנה, כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג, אל אוהיו, שם היא עומדת לעבור טיפול רפואי מורכב.

שמה לתפילה: הרבנית חיה נחמה בת מרים לרפואה שלמה.


מתוך ספר 'הליכות חיים'.


כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג באמירת תהילים לרפואת אמו הרבנית לאחר תפילת שחרית בביה"ח

10 תגובות

החליטו!!!! האם הטיפול הוא של רעייתו הרבנית (בכותרת המשנה) או של אמו הרבנית (ככתוב ברשימה).
אין עורכים כך ברשלנות רשימה כזו.

שאלתיאל – רעייתו הרבנית,- הכוונה לאשתו של בעל השפע חיים… ודוק' והבן

כשמדובר על בעל שפע חיים זצ"ל, מדובר על רעייתו הרבנית. כשמדובר על כ"ק אדמו"ר שליט"א, מדובר על אמו הרבנית.

פשוט, תלמד לקרוא ותסתכל בכל פעם על מי עולה הכיתוב, כשכתוב רעייתו זה מתייחס לבעל השפע חיים, וכשכתוב אמו זה מתייחס לאדמו"ר שליט"א, איך עורכים תגובה ברשלנות שכזו???????????????????

ובכלל , לדעתי אין זו ידיעה חדשותית משום בחינה. ואם העניין הוא שכבר זמן רב לא הוזכר כאן 'צאנז' , הרי שאפר להביא תמונות מפורים.

לשאלתיאל!
צ"ל שכוונת הכותב היתה בכותרת המשנה רעייתו של בעל השפע חיים מכיון שכתב כך "בשל קטע בספרו של בעל השפע חיים רעייתו הרבנית" כשרעייתו מתייחס לשפע חיים ולא לאדמור שליט"א משא"כ בכתבה עצמה כשמתייחס לרבנית ביחס לבנה האדמו"ר שליט"א

מדהים,
הקלויזנבורגער כבר עם תפילין ועדיין אור בחוץ….

אתה צודק ועוד איך

מי עיין ולמי שלחו???
בתחילה האדמו"ר עיין ואח"כ שלחו לו????????!?!?!

כ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א, שבתום תפילת שחרית אמש עיין כהרגלו בספר 'הליכות חיים', על זמני ומועדי היום, שבו כותב אביו האדמו"ר זצ"ל בשמו של 'קב הישר' כי "יום כ' אדר (שחל אמש) הוא מהימים המועדים לפורענות, וכי אין להקיז בהם דם".

הדברים הובאו בפני כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג, ששוהה עתה לצד אמו הרבנית, מי עיין ולמי שלחו?!?!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *