בשל קטע בספרו של כ"ק בעל 'השפע חיים' מצאנז זצ"ל, הוחלט לדחות את הטיפול הרפואי של רעייתו הרבנית שעות ספורות בטרם החל • כל הפרטים

בשעה שבכל ריכוזי חסידות צאנז בעולם נישאו תפילות לשלומה של הרבנית הישישה מצאנז לקראת ההליך הרפואי המורכב אותו היתה אמורה לעבור אמש (רביעי) במרכז רפואי בקליבלנד שבאוהיו, חלה תפנית, וההליך הרפואי נדחה למועד אחר.

כפי שנודע ל-JDN, הוחלט לדחות את ביצוע הטיפול לבקשת בנה הגדול, כ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א, שבתום תפילת שחרית אמש עיין כהרגלו בספר 'הליכות חיים', על זמני ומועדי היום, שבו כותב אביו האדמו"ר זצ"ל בשמו של 'קב הישר' כי "יום כ' אדר (שחל אמש) הוא מהימים המועדים לפורענות, וכי אין להקיז בהם דם".

הדברים הובאו בפני כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג, ששוהה עתה לצד אמו הרבנית, ובעצה אחת הוחלט על דחיית הטיפול למועד שטרם נקבע סופית.

כזכור, הרבנית מצאנז, המתגוררת ביוניון סיטי שבניו ג'רזי, אושפזה לפני כחודשיים בבית החולים 'הר סיני' במנהטן עקב דלקת ריאות חריפה, ובחסדי שמים שוחררה ממנו כעבור שבועיים. כפי שדווח ב-JDN, יצאה אמש הרבנית עם בנה, כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג, אל אוהיו, שם היא עומדת לעבור טיפול רפואי מורכב.

שמה לתפילה: הרבנית חיה נחמה בת מרים לרפואה שלמה.


מתוך ספר 'הליכות חיים'.


כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזנבורג באמירת תהילים לרפואת אמו הרבנית לאחר תפילת שחרית בביה"ח