חסון וגבאי מסתודדים. צילום: פלאש 90

לוחמה פסיכולוגית? "שותפיו של נתניהו בדקו אפשרות להקמת ממשלה חלופית"

באופוזיציה מתקשים להסתיר את הסיפוק מהמשבר הקואליציוני, אך בעוד ב'יש עתיד' היו שמחים ללכת לבחירות כעת, מנגד, במחנ"צ, התחושות מעורבות לנוכח ההתרסקות בסקרים. בינתיים ח"כ יואל חסון מנסה להביך את הקואליציה עוד יותר

באופוזיציה מביטים מהצד במשבר הקואליציוני ולא מזילים דמעה (בלשון המעטה). למרות זאת, בעוד ב'יש עתיד' משוועים לבחירות כדי לממש את הזינוק המובטח להם בסקרים, במחנ"צ התחושות מעורבות: מחד, כמו כל אופוזיציה הם רוצים לראות בנפילתה של הממשלה. מאידך, גם הם קוראים סקרים וחוששים מאוד מההתרסקות הצפויה להם בקלפי.

יו"ר סיעת המחנ"צ, ח"כ יואל חסון, התייחס לנושא בראיון ל'קול ברמה' ואמר: "אם נתניהו יבנה על הקולות שלנו להשגת רוב לחוק לפיזור הכנסת, אני יכול להרגיע ולומר לו שנצביע בעד, זה הזמן ללכת לבחירות. לא חוששים מהסקרים, האלטרנטיבה היחידה היא המחנה הציוני, הצבעה ללפיד היא הצבעה לביבי"

בהמשך הוא חשף – אולי מתוך מטרה להלחיץ את נתניהו – כי "הנסיונות להקמת ממשלה חלופית בימים האחרונים נעשו דווקא ביוזמת שותפיו הקואליציוניים של נתניהו שפנו להרצוג שבחן את הדברים, וגם ברגעים אלה בוחנים אופציות נוספות מלהישאר בממשלה עם נתניהו".

2 תגובות

החרדים שפוטים של נתניהו! ביבי! די לניצול הציני של השותפים הקואליציוניים שלך! צריך ללמד אותו לקח שלא ישכח כל החיים!

בדיוק ההפך. לוחמיו של נתניהו בשיחה פסיכופטית להקים ממשלה שיקרית.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *