בעקבות מחלתו של ראש הממשלה נדחתה החקירה המקבילה שתוכננה למחר לו, לרעייתו ולבנו. במסגרת החקירה היו אמורים להיחקר גם מחזיק השליטה בבזק שאול אלוביץ', רעייתו ובנו. נכון לעתה, החקירה צפויה להתקיים ביום שישי הקרוב

חקירתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה ובנו יאיר, תתקיים ככל הנראה במהלך סוף השבוע. החקירה הייתה אמורה להתקיים מחר (שני) בבוקר, אולם במשטרה החליטו לקיימה במועד אחר. במסגרת החקירה היו אמורים להיחקר גם מחזיק השליטה בחברת בזק שאול אלוביץ', אשתו ובנו. החוקרים תכננו להציג לנחקרים חלקים מהגרסה שמסר עד המדינה ויועץ התקשורת ניר חפץ.

ראש הממשלה בנימין נתניהו סובל בימים האחרונים מדלקת גרון ועל פי הוראת רופאו האישי ביטל את רוב סדר יומו לימים הקרובים. בין השאר בוטל טקס חתימת הסכם גג שתוכנן להיום בעיר החרדית אלעד.

כזכור, החקירה הקודמת של בני הזוג התרחשה בתחילת החודש. נתניהו נחקר במעונו באזהרה בפעם הראשונה בתיק בזק (פרשה 4000). במקביל, במשרדי להב 433 בלוד נחקרה רעייתו שרה על הידוע לה באותה פרשה ועל קשריה עם איריס אלוביץ', רעייתו של בעל השליטה בבזק, שאול אלוביץ'. במקביל לחקירות הזוג נתניהו צוות נוסף חקר את אלוביץ' ואת ניר חפץ, יועץ התקשורת ומקורבו של נתניהו, ועימת אותם עם התשובות של בני הזוג נתניהו.